В актовій залі ліцею відбулася подія, на яку з нетерпінням чекали і вчителі, і учні — академічний концерт. Цей виступ — не просто демонстрація майстерності, а справжня культурно-мистецька подія.
І, незважаючи на тривоги, він відбувся, дякуючи нашим Захисникам і Захисницям!
Цьогорічна програма вразила своєю різноманітністю. Ми почули все: від класичних творів до сучасних. Відчувалося, що учні підійшли до вибору репертуару свідомо, обираючи композиції, які резонують з їхнім внутрішнім світом.
Вражали витончені мелодії солістів-інструменталістів і піаністів, спів вокалістів та хор. Тому атмосфера в залі була особливо піднесеною і затишною. Глядачі після кожного виступу вибухали щирими оплесками.
Родзинкою свята став виступ лауреатки V Міжнародного конкурсу-фестивалю «Зірки твої, Україно!» (І місце) – учениці 5 класу Ольги Юрчак.
І все це стало можливим завдяки Вікторії Юрчак, яка виховує у молодого покоління почуття розуміння музики. Хочеться, щоб вона завжди залишалася в серцях старшокласників, незалежно від обраного професійного шляху!












