Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Година здоров’я «Ми – наодинці з природою» у 10-А класі

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година здоров’я «Ми – наодинці з природою» у 10-А класі

Автор: Французан від 1-10-2012, 10:50, переглядів: 2 049

0
Година здоров’я «Ми – наодинці з природою» у 10-А класі    

Здобуваючи знання, люди стають розумними та ерудованими у тих чи інших питаннях. Тому, щоб засвоїти потрібну інформацію, необхідно, щоб навчальний курс був інтенсивним. Та й відпочинок повинен бути таким самим. Бо який же навчальний процес без вихідних.

Нещодавно у сосновому гаю радгоспа «Тюльпан» до Дня працівників лісу, який  щорічно прийнято святкувати в золоту пору осені, в третю неділю вересня, разом з батьками та вихователем учні 10-А класу  провели спільну годину здоров’я «Ми – на одинці з природою».  Колектив класу не тільки  відпочили на природі,  а й провели виховну роботу, спрямовану на прищеплення молодому поколінню любові до природи і бережливого ставлення до лісових насаджень, які є джерелом багатства рідного краю.

Голова мета години дозвілля – виховання у підростаючого покоління шановливого ставлення до природи з метою екологічної культури, вміння спілкуватися з природою і жити в природному середовищі.

Увійшовши в ліс, учням сподобалось чисте соснове повітря, краса та мальовничість природи.

Діти зробили висновок, що   саме в таких куточках природи зароджується любов до рідного краю, що перебування дітей на свіжому повітрі - важливий фактор загартування , зміцнення здоров´я, підвищення працездатності дітей. Таким чином після вдало проведеного дня, учні спільно із вихователем та батьками вирішили запровадити традицію щодо відпочинку на свіжому повітрі.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.