3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перші враження учнів 10-В класу

Автор: Французан від 6-09-2012, 10:49, переглядів: 2 697

0
Перші враження учнів 10-В класу    
   
Перші враження учнів 10-В класу  

Напевне, немає такого учня, який би не чекав перше вересня із хвилюванням, надіями і зацікавленням.  Особливо так довго цього чекали ми,  нові учні 10-В класу, адже саме цього дня ближче знайомились один з одним, новим колективом працівників гімназії, вихователями, почали «підшукувати» нових друзів. Святкову лінійку відкрив урочистий «Полонез» у виконанні учнів 11-А класу. Потім свято продовжилося переглядом виступів талановитих гімназистів, які подарували нам незабутні враження, та теплими словами привітань поважних гостей урочистої лінійки.

Саме так розпочався навчальний рік для учнів нашого класу. Разом із вихователями ми встигли здійснити екскурсію містом та познайомитися з його архітектурою, пригадавши імена тих, хто створив ці перлини архітектурного мистецтва, почули розповіді про історію рідного краю, пройшовши алеями Ковалівського парку, переглянули виставку дитячих робіт Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості та Будинку дитячої та юнацької творчості, де серед  робіт знайшли і вироби випускниці гімназії 2006 року Терещенко Оксани (яка також колись була ученицею «В» класу!).

Цей день став особливим для учнів нашого класу, бо розпочав новий відлік часу нелегкого шляху у незвіданий і яскравий світ, сповнений нових емоцій, переживань, поразок та перемог, нових звершень і відкриттів.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.