3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Осінній вернісаж

Автор: feanen від 30-10-2023, 16:46, переглядів: 219

0

Осінь… Сонце поволі сідає за обрій. Крізь його проміння дихає осіння прохолода. Золотиться листя на деревах, і важніє гілля його стиглістю.

Осінь, як величава Королева, крокує світом. Завітала вона і до нас на вернісаж талантів, який цьогоріч, незважаючи на тривоги, недоспані ночі, нарешті змогли провести! І за це ми завдячуємо нашим захисникам і захисницям!

Кожен народ має свої звичаї, вироблені та відшліфовані багатьма століттями. Вони освячені віками. Це те, чим розпізнається народ не тільки в сьогоденні, а й в історичному минулому; їх у нашого багатостраждального народу дуже багато. Звичаї і рідна мова – це незнищені характерні ознаки народу.

Отож, не зраджуючи традиції, учні 5-9, 10-А, 11-А класів підготували розповідь про осінні звичаї і традиції. Багатогранну роботу хлібороба показали учні 5,6,7 класів. На ярмарку побували восьмикласники. Якими гарними були вечорниці, відтворили учні 9-го класу. А на сватанні та на весіллі побували разом із міськими 10-ми та 11-ми класами.

Зважаючи на складний час, який переживає наша держава, учні обласних класів цього року всі програми присвятили рідній державі – Україні, її далекому минулому та подіям сьогодення. При цьому висловили впевненість у перемозі над будь-яким ворогом нашої держави, адже такий народ, як ми, перемогти неможливо, бо має він високу й благородну ціль – відстояти свою землю, свої сім’ї, свій дім, свою незалежність! Патріотичний вигук «Слава Україні!» – «Героям Слава!» – підкреслив патріотичні почуття молодого покоління.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.