Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Навчальний інтенсив по роботі з графікою «Графічний Дизайн в IT: Творча Сила Технологій»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Навчальний інтенсив по роботі з графікою «Графічний Дизайн в IT: Творча Сила Технологій»

Автор: feanen від 30-10-2023, 09:33, переглядів: 89

0

24.10.2023р. учні 11-А класу (вихователь В. А. Маловик) брали участь у безкоштовному навчальному інтенсиві по роботі з графікою «Графічний Дизайн в IT: Творча Сила Технологій», який провели громадська організація ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка в рамках Європейського тижня кодування.

Захід організований у межах ініціативи Meet and Code, фінансується Amazon та SAP і еалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ. Учні ознайомилися з основами графічного дизайну, як видом сучасного мистецтва, який полягає в створенні графічних об'єктів (листівок, логотипів, візиток, веб-сайтів) за допомогою різних видів графіки. Учасники заходу навчалися працювати з програмами по обробці графіки та роботі на графічному планшеті, практикувалися в обробці зображень та створенні векторної графіки.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.