Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.

Автор: dend від 29-01-2018, 14:29, переглядів: 777

0

100 років тому, 29-го січня, поблизу залізничної станції Крути, що на Чернігівщині, відбувся бій між УНР та червоною гвардією. Кількасот студентів та кадетів виступили тоді проти 6 тисяч більшовиків. В українську історію ця битва увійшла як символ патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежність України.

Саме подіям героїчної оборони Крут була присвячена інформативна година, яка відбулася 29.01 в 10-В класі. Під час заходу учні зазначили, що українськи юнаки під Крутами  своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі…

Вони – студенти, курсанти, школярі – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу.

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва.  Але це – символ нескореного духу нашої нації.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.