Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Учнівська конференція "Мандруємо Україною: Кропивницький. Минуле і сьогодення"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учнівська конференція "Мандруємо Україною: Кропивницький. Минуле і сьогодення"

Автор: dend від 20-02-2017, 14:38, переглядів: 874

0

Сьомого лютого 2017 учні 10-В класу провели учнівську конференцію «Мандруємо Україною: Кропивницький. Минуле і сьогодення»

А що ж спонукало учнів до вибору цієї теми?!

Напевно, бажання підвищити обізнаність у культурі, що починається з виховання нас, учнів гімназії , як патріотів своєї держави, з вивчення історії рідного краю.

Ми приїхали навчатися в місто, яке не є туристичною Меккою. А чому так? Адже ми побачили нові для нас будівлі різних архітектурних стилів, культові споруди, пам’ятники.

Місто створювали непересічні архітектори, в ньому навчалися видатні особистості. Саме тут виник перший професійний театр. Можливо саме цим наше місто заслуговує на визнання? На підтвердження цього ми приводимо вислів Вернського « Феномен Єлисаветграда состоит… в том, что ни один уездный город Российской империи на рубеже ХІХ-ХХ веков, не дал миру столько выдающихся личностей»

Так, тільки через те, яких видатних діячів подарувало місто, його культуру потрібно вивчати. Непересічне цікаве минуле вгадується тут буквально у кожній цеглинці кожного старовинного будинку. Тому рекомендуємо один вихідний день пресвятити відвідинам міста, яке так багато дало Україні і світу.

Учні 10-В класу:

Петрова Ольга, Полтавчук Олександр, Свинопар Алла, Ісько Дарина.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.