3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

«Здоров’я мати – вік біди не знати!»

Автор: Joker_13 від 10-02-2016, 10:01, переглядів: 1 238

0
«Здоров’я мати – вік біди не знати!»З 1 по 6 лютого в гімназії-інтернаті-школі мистецтв пройшов тиждень безпеки життєдіяльності, тема якого – «Здоров’я мати – вік біди не знати!». Протягом тижня у класах було проведено години спілкування, бесіди, засідання круглого столу.
У рамках тижня безпеки життєдіяльності відбувся конкурс малюнків. Учні натхненно, з великим задоволенням та відповідальністю поставилися до цього завдання. Переможцями конкурсу стали:
  • учні 5-го класу – Франчук Марія, Стрюков Артем, Косенко Тетяна;
  • учні 6-го класу – Совотєєва Олександра, Ващенкова Анастасія, Горденко Аріна;
  • учні 7-го класу – Коваленко Софія, Гуріна Софія.
Також відбувся конкурс на кращу стіннівку, у якому взяли участь учні з 5-их - 9-их класів. Третє місце між собою розділили 6-ий та 8-ий клас. Посіли друге місце учні 9-го класу. А переможцями, володарями першого місця, стали учні 5-го та 7-го класів.
«Здоров’я мати – вік біди не знати!»Вітаємо всіх переможців конкурсів та дякуємо за активну участь. Сподіваємося, заходи у рамках тижня «Здоров’я мати – вік біди не знати!» були проведені не даремно, кожен зробить висновки щодо збереження власного здоров'я та розумітиме, що воно - найвища цінність.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.