Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » У 8 класі було проведено годину спілкування «Злочин і покарання»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

У 8 класі було проведено годину спілкування «Злочин і покарання»

Автор: Joker_13 від 6-11-2014, 16:22, переглядів: 1 319

0
У 8 класі було проведено годину спілкування «Злочин і покарання»Із метою підвищення правової культури підлітків та попередження виникнення злочинності серед неповнолітніх 6 листопада у 8 класі було проведено годину спілкування «Злочин і покарання». Андреєва Олександра та Лубенець Юлія підготували повідомлення та презентацію, у яких розкрили поняття «злочинність» та «покарання». Восьмикласники розглянули ряд обставин та факторів, що сприяють виникненню і збільшенню правопорушень, різновиди злочинів та класифікацію покарань. Гімназисти наголосили, що злочин – це соціальне зло, а злочинність неповнолітніх – ще більше зло!
 Хоча відсоток неповнолітніх, засуджених судами, у порівнянні з дорослими невеликий, миритися із підлітковою злочинністю не можна. Восьмикласники дізналися, що головна ідея кримінального покарання: виправити і перевиховати неповнолітнього правопорушника.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.