Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Гімназійне життя » Восьмикласники відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС в Кіровоградській області

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Восьмикласники відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС в Кіровоградській області

Автор: Joker_13 від 21-10-2014, 15:49, переглядів: 1 147

0
Восьмикласники відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС в Кіровоградській області17 жовтня восьмикласники відвідали пожежно-технічну виставку-музей Управління ДСНС в Кіровоградській області.
У першій залі музею гімназисти дізналися історію розвитку пожежної охорони на Кіровоградщині. Особливе захоплення викликала діорама «Пожежа Єлисаветграда 1834 року». У залі техніки та служби восьмикласники переглянули зразки технічного оснащення – інструменти, що використовуються для якнайшвидшого врятування людей на місці пожежі, ліквідації її наслідків. Дуже цікавим та незвичним виявився зал профілактики появи пожеж. Особливо учням запам’ятались дзеркальні діорами «Квартира до і після пожежі», «Столярний цех», «Магазин», які наочно показали важливість початку боротьби із пожежею на ранніх стадіях. Переглянувши всі експонати музейної кімнати та відеоматеріал, кожен восьмикласник особисто переконався: краще попередити пожежу, ніж її загасити!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.