Центральноукраїнський науковий ліцей » Ліцейне життя м.Олександрія » Сторінка 60
Автор: anna_garifylina від 12-05-2018, 01:03, переглядів: 2 212
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 9-05-2018, 23:49, переглядів: 1 205
8 травня в обласному комплексі м.Олександрії відбулася традиційна щорічна урочиста лінійка, присвячена Дню пам`яті та примирення і 73-й річниці Перемоги в Другій Світовій війні 1939-1945 років. Учні 11- го класу (вихователь Мойса І.П.) підготували тематичну лінійку, присвячену данині світлої пам`яті тих, хто не повернувся з жорстокої війни в боротьбі проти фашизму.
Учні вкотре звернулися до всіх присутніх на лінійці, що треба свято берегти пам’ять про страшні роки окупації, про боротьбу на фронтах і в тилу українців, які відстояли мирне небо над головою.
А після лінійки учні та педагогічний колектив гімназії з квітами в руках та червоними маками на грудях- символом незламності духу перемоги, відвідали Братську могилу, щоб покласти квіти на обеліски загиблих та невідомих воїнів радянської армії, які в грудні 1943 року визволили Олександрію від німецького поневолення. Майже кожна родина українців втратила своїх рідних у цій жорстокій війні минулого століття…
Ніщо не забуто, ніхто не забутий!
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 6-05-2018, 21:58, переглядів: 1 239
Краєзнавча подорож «Стежками рідного краю» пройшла в учнів 9 класу 4 травня. Учні залюбки мандрували стежинами Кіровоградщини. Поглибили знання з історії, природи та культури краю. Підготували цікаві пізнавальні презентації про села, селища, де вони народилися та проживають. Читали вірші поетів Кіровоградщини та навіть складені власні про Кіровоградський край.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 4-05-2018, 23:04, переглядів: 1 502
24 квітня в виховній групі 11 класу було проведено відкриту виховну годину «Поезія – музика слів». За час навчання в гімназії випускники зробили вагомий внесок в життя закладу: виборювали призові місця в олімпіадах, наукових конкурсах, були активними учасниками творчого життя. Саме творчості учнів була присвячена виховна година, на якій лунали вірші їх однокласниці Катерини Мельник, супутниками поетичного слова були музика, пісні.
Важливо, щоб і в майбутньому житті випускники залишалися людьми творчими, креативними.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 4-05-2018, 22:58, переглядів: 1 493
27 квітня у 10-А класі відбувся виховний захід - усний журнал «Чорнобиль – біль України». Тривожні трагічні дзвони лунають над землями України, вказуючи точну адресу біди - Чорнобиль. Саме там вибухнув атомний реактор, і «мирний» атом приніс таке лихо, якого людство ще не знало. І найстрашніше те, що наслідки чорнобильської трагедії ми будемо відчувати довгі роки, і нащадки не раз пом'януть нас словами гіркими й гнівними.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 1-05-2018, 23:33, переглядів: 1 334
Екологічний брейн-ринг «Живе обличчя моєї Землі» відбувся в 10-Б класі. Гравці показали ґрунтовні знання з екології, свій творчий потенціал, ерудицію, фантазію, почуття гумору. Перемогу отримала команда хлопців.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 30-04-2018, 01:07, переглядів: 1 079
Щорічно, 22 квітня Україна відзначає Всесвітній День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.
З цієї нагоди до центральної міської бібліотеки завітали учні 10-а класу. Для них був спланований перегляд відеофільмів «Збереження навколишнього середовища».
Учні дізнатися про символ Землі, прапор Землі, дзвін Миру, прослухали поради від Джона Кента, повіреного у справах США в Україні, розповідь про Паризьку угоду з питань зміни клімату, а також переглянули ряд відео про негативний вплив людської діяльності на нашу планету.
Бережімо нашу природу, нашу Землю, збагачуймо її не тільки для себе, а й для наступних поколінь. Не будьте байдужими до природи! Пам’ятайте: нас багато, а Земля одна.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 27-04-2018, 22:54, переглядів: 1 475
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 27-04-2018, 00:37, переглядів: 1 194
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 26-04-2018, 23:58, переглядів: 2 620
Як зробити своє життя безпечним? Невже потрібно відмовитись від занять спортом, розваг, ніколи не користуватися електричними чи газовими приладами, препаратами побутової хімії. Авжеж, ні! Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки.
Прес-конференція "Безпечна поведінка-запорука здорового та щасливого життя" дала учням 8 класу знання про основні принципи безпечного щодення під час користування електроприладами, газовими приладами, засобами побутової хімії, вибухонебезпечними предметами; навчилися надавати першу допомогу при ураженні електричним струмом, у разі отруєння природним і чадним газом, під час пожежі, у разі отруєння хімічними речовинами та потраплянні їх на тіло та в очі; вчилися надавати долікарську допомогу потерпілому при втраті свідомості, проводити штучне дихання, накладення фабричного джгута.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 26-04-2018, 23:51, переглядів: 1 420
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 25-04-2018, 23:07, переглядів: 1 556
20 квітня в рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності відбулася загальногімназійна лінійка «Небезпекам скажи: Ні!», яку підготували учні 10-А класу разом з вихователем Коноваловою Н. В.
На лінійці гімназісти дізналися про роботу національної рятувальної служби, про надзвичайні ситуації, що можуть виникнути у житті кожного та правила безпечної поведінки під час них.
Життя кожної людини безцінне. Основним правом людини є право на життя та право на особисту безпеку. Для того, щоб виконувались ці права, в нашій державі діють правоохоронні органи, служби спасіння та ін. Але не все залежить від них. Невід’ємною частиною нашого життя має стати дотримання правил безпеки. Це допоможе захистити ваше здоров’я і життя, здоров’я і життя інших людей, зробить безпечним помешкання, робоче місце, довкілля.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 23-04-2018, 22:51, переглядів: 1 332
20 квітня в 10-А класі була проведена виховна година «Як захистити себе у надзвичайних ситуаціях» з метою поглибити знання учнів з питань цивільного захисту, повторити правила поведінки у складних ситуаціях та закріпити навички надання допомоги постраждалим; стимулювати розвиток витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; виховувати почуття співпричетності до долі та проблем інших, відповідальність за близьких, оточуючих, власну Батьківщину.
Діти активно приймали участь в обговоренні та продемонстрували знання в галузі ЦЗ.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 23-04-2018, 00:27, переглядів: 2 993
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія
Автор: anna_garifylina від 23-04-2018, 00:23, переглядів: 1 799
Часто ми стаємо свідками неймовірних природних катаклізмів зі страшними наслідками, масштаби яких неможливо передбачити – зливи та посухи, смерчі та землетруси разом з мором, голодом та інфекційними захворюваннями перетворюють наші густонаселені міста у міста мертвих. І немає впевненості, що не станеться несподіванки і ми не опинимося в епіцентрі надзвичайної ситуації. Світ навколо нас постійно змінюється під впливом нашої діяльності і стає небезпечним для всього живого на планеті.
«Надзвичайні ситуації природного походження» – назва години спілкуванняу 10-Бкласі. Учні переглянули відеофільм «Надзвичайні ситуації природного походження» та отримали рекомендації щодо поведінки при різних стихійних лихах – грозі, буревію,урагану, повені, землетрусі.
Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія