3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Незвичайне на Кіровоградщині

Автор: dend від 8-04-2010, 12:09, переглядів: 3 039

0
 
 
Кіровоградщина знаходиться в центрі України, проте, її природа, рослинний та тваринний світ протягом тривалого часу не були достатньо досліджені та описані, а насправді цікавим та різноманітним. Збереження генофонду тваринного світу Кіровоградщини є нині однією з найактуальніших проблем, яка не може залишати байдужими нікого. Кожен з нас має відчувати відповідальність за життя братів наших менших та збереження місць їхнього помешкання.

Тому на Кіровоградщині значна увага надається громадській природоохоронній роботі. На озброєнні природоохоронців різноманітні методи: екологічна пропаганда, екологічне виховання, екологічна освіта, впровадження екологічних проектів.

Важливим завданням проекту «Незвичайне на Кіровоградщині» є підвищення рівня екологічних знань учнів, на базі яких формуються екологічна свідомість і культура. Екологічна освіта та виховання спрямовані на формування гуманних принципів природокористування, почуття відповідальності за природу.

Якщо батьки і вихователь підводять дітей до усвідомлення того, що природа – джерело пізнання, завдяки якому людина живе, то вже в підлітковому віці закладаються підвалини екологічної свідомості дитини.

Категорія: Проекти

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформація
Відвідувачі, які знаходяться у групі Гості, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.