Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Шинкаренко Л.О.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Шинкаренко Л.О.

Шинкаренко Лариса Омельянівна  

Науковий керінвик секції права, викладач кафедри правознавства Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка,магістр права

 


Закінчила історичний факультет Кіровоградського державного педінституту імені О. С. Пушкіна (1990), аспірантуру Одеської національної юридичної академії (працює над темою кандидатської дисертації: “Розвиток соціального законодавства України: історико-правовий аспект”); магістратуру Міжнародного науково-технічного університету.

У 2002-2003 рр. пройшла стажування в школі права університету ім. Дж. Вашингтона за програмою обміну для молодих викладачів “Junior Faculty Development Program “ за сприяння Конгресу США.  


Коло наукових інтересів: проблеми розвитку соціального захисту населення України.  

Основні публікації:Співавтор посібника “Становлення соціального захисту в Україні” (має гриф МОН України); автор близько 20 статей: “Законодавче регулювання у сфері соціального захисту: вітчизняний аспект”; “Організаційно-правові форми та види соціального захисту в Україні”; “Поняття соціального захисту у соціальному праві України”; “Значення позитивного зарубіжного досвіду у сфері соціального захисту для України”; “Правове регулювання суспільних відносин у сфері соціального захисту: міжнародно-правовий аспект”; “Соціальна політика як напрямок побудови правової держави в Україні” та ін.