Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Неліпович В. В.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Неліпович В. В.

Неліпович Віктор Володимирович
Науковий керівник секції фізики, аспірант кафедри фізики та методики її викладання Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

 

У 1999 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю “Математика і фізика” та здобув кваліфікацію вчителя математики і фізики. Із 1999 року по 2000 рік працював вчителем математики в Гнатівській ЗШ I-III ст. Добровеличківського району Кіровоградської області. У 2001 році закінчив магістратуру Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю “Фізика” та здобув кваліфікацію магістр педагогічної освіти, викладач фізики.

У КДПУ ім. В. Винниченка працює з 2001 року. У 2001-2003 рр. працював на посаді старшого лаборанта кафедри фізики та методики її викладання. Із 2003 р. по 2005 р. працював на посаді асистента кафедри фізики та методики її викладання. Із 2005 р. по 2006 р. працював на посаді старшого лаборанта кафедри загально-технічних дисциплін та методики трудового навчання.


Має 19 публікацій, з яких 12 статей у фахових виданнях (чотири з них одноосібні), два посібники для студентів у співавторстві, одні методичні рекомендації, 3 статті, 2 тез.

Тема дисертаційного дослідження: “Наступність у вивченні властивостей рідких кристалів у курсі фізики середньої загальноосвітньої та вищої школи”.