Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Філянт С.В.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Філянт С.В.

Філянт Світлана Володимирівна 

Все, що робиш, треба робити добре,
навіть якщо здійснюєш божевілля.

                                        О.Бальзак

 

         E-mail:  sfilant@rambler.ru          

  Заступник директора з навчально-методичної роботи.
Виконавчий директор Кіровоградської Малої академії наук
учнівської молоді.

 

Науково-методичні проблеми:

1. Удосконалення системи роботи щодо пошуку та відбору обдарованої учнівської молоді Кіровоградської області для залучення до навчання в Малій академії наук.

2. Упровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес МАНУМ.

 

Народилася 14 грудня 1975 року в мальовничому куточку Кіровоградщини – селі Павлогірківка Бобринецького району. Там пройшли моє дитинство та юність. Як і всі сільські діти, навчалася в Павлогірківській неповній середній школі. З дитинства мріяла стати вчителем. У 1995 році, закінчивши з відзнакою Олександрійське вище педагогічне училище імені В.О. Сухомлинського, вступила на психолого-педагогічний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. В.Винниченка. Навчаючись на п’ятому курсі університету, отримала запрошення на роботу до рідної школи,в якій працювала з 1997 по 2005 р.р. учителем початкових класів, директором школи. З 2005 року, переїхавши до обласного  центру,працювала педагогом-організатором Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат–школа мистецтв). Із 2008 року – заступник директора з начально-методичної роботи МАН учнівської молоді.

 

За гороскопом СТРІЛЕЦЬ. Моя стихія — рух, активна діяльність. Як і всі Стрільці, будучи  активним знаком Зодіаку,  люблю подорожувати. Мене приваблює простір,тому  тяжію до великої кількості повітря,  необхідного для підтримки «полум’я» всередині Стрільця.

Ціную дружбу, зневажаю підлість і обман.