Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Методичне об`єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Методичне об`єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Головні завдання, над якими працює колектив вчителів суспільно-гуманітарного циклу:


- утвердження особистісно орієнтованих освітньо-виховних інноваційних технологій в умовах облкомплексу гуманітарно-естетичного профілю;


- особистісно орієнтована система громадянського виховання гімназистів.


Зміст методичної роботи визначався на основі діагностики професійної діяльності педагогічного колективу, в основу була покладена робота з вивчення нових педагогічних ідей і технологій, впровадження їх у практику узагальнення педагогічного досвіду кращих вчителів , вивчення нормативних та інструктивних документів. Для стимулювання колективу до творчого пошуку та дослідницько-експерементальної роботи було організовано методичне об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу (керівник Богданович Л.Б.)


Згідно складеного спільного плану роботи методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу з обласним літературним музеєм ім. І.Карпенка-Карого, міським художнім музеєм ім. О.Осмьоркіна та обласним музично-драматичним театром ім. М.Кропивницького з учнями комплексу проводились екскурсії, перегляд спектаклів. Все це сприяло розширенню кругозору учнів, поглибленню знань із предметів суспільно-гуманітарного та естетичного циклу, виховувало любов до Батьківщини, її духовних надбань.