3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Галерея Слави




Якимчук Дмитро Олександрович – випускник облкомплексу 2003 року. Дмитро має широкий світ захоплень. У науковому товаристві «Дивосвіт», під керівництвом заслуженого вчителя України Якимчука Олександра Наумовича, у 2002 році обрав тему «Остарбайтери Кіровоградщини в роки Другої світової війни». Дмитро наполегливо працював над вивченням документів у державному обласному архіві, бібліотеках, говорив з людьми, що були вивезені на примусові роботи в Німеччину, залишились живими й повернулись на рідну землю.  Якимчук Д.О. отримав Диплом І ступеня в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт і Диплом ІІІ ступеня як переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої Академії Наук України.

Робота над темою знайшла своє продовження в курсовій, а потім і в дипломній  науковій роботі  на факультеті історії та права в Кіровоградському державному педагогічному університеті ім. В.Винниченка, який  Якимчук Д.О. закінчив з відзнакою та отримав звання магістра в Дніпропетровському інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Зараз працює на державній службі в Кіровоградській обласній державній адміністрації.

 
  
 

Могила Яніна Вадимівна – випускниця гімназії 2008 р. У 2008 році виборола Диплом ІІІ ступеня як переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів малої Академії Наук України.

Яна народилась у вересні 1990р. в м. Бобринець  Кіровоградської області. Закінчила гімназію з відзнакою – із срібною медаллю, вступила до Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого у м. Харкові. У серпні 2008р. трагічно загинула з батьками в автокатастрофі.

Яна запам’яталась гімназистам  і педагогічному колективу як людина, яка майстерно робить будь-яку справу, за яку береться. Це стосувалось і підготовки до всіх без винятку уроків, і виступів на конференціях різного рівня, і участі в концертній діяльності класу – інсценуваннях, хореографічних номерах,  академконцертах (Яна закінчила музичну школу по класу фортепіано). Глибокий розум та обдарованість поєднувались в ній з незвичайною працелюбністю, цілеспрямованістю, самодисципліною і скромністю. Яна любила своїх друзів, вирізнялась доброзичливістю і тактовністю, мала тонке почуття гумору. Ця дівчина була дуже життєрадісною, з великим задоволенням вчилась, читала книги, спілкувалась з друзями, знайомилась з новими людьми, з захопленням здійснювала екскурсійні поїздки…

   

Грицаєнко Ярослав Олегович протягом 2-х років був президентом учнівського парламенту гімназії та головою комісії "Міжнародних відносин" обласного учнівського парламенту. В 10 класі - призер обласної олімпіади з історії (ІІ місце) та німецької мови (ІІІ місце) і обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (МАН) (І місце). В 11 класі - призер обласної олімпіади з німецької мови (ІІІ місце), обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт (МАН) (І місце) та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН в м.Києві (ІІІ місце). Закінчив гімназію із відзнакою. Нагороджений золотою медаллю "За особливі успіхи у навчанні". Середній бал атестата - 11.87.
Нині - студент факультету іноземних мов КДПУ ім. В.К. Винниченка. Навчається на "відмінно". У 2009 році на конкурсній основі отримав стипендію для германістів від Німецької служби академічних обмінів (ДААД). Успішно навчався протягом семестру в Німеччині в університеті Дюйсбург-Ессен на факультеті германістики.
Відвідав багато європейських країн: Голландію, Швецію, Італію, Францію, Чехію, Бельгію.

 
   

Сарданова Наталія Олександрівна, народилася 4 січня 1991 року в с. Добре Вільшанського району Кіровоградської області. У 2007-2008 р.р. зайняла ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.

У 2008 році стала переможцем у ІІІ етапі та брала участь у ІV етапі VІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, переможцем ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН учнівської молоді в секції “Українська мова”, отримавши диплом ІІІ ступеня. (Науково-дослідницька робота, тези, презентація, відеозапис захисту на конференції НТУ "Дивосвіт").

З дитинства пише вірші та прозу, опановує образотворче мистецтво. На думку спеціалістів, її малюнки свідчать про справжній талант, а одна з Наталчиних картин поповнила колекцію самого Президента України.

Наталя любить народну пісню і гарно співає сама, та ще й болгарською мовою, адже родом вона із старовинного села, яке заснували переселенці з Болгарії.

Після закінчення гімназії Наталка вступила на філологічний факультет Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова на денну державну форму навчання.

 
 


Свириденко Олена Леонідівна народилася 24 квітня 1968 року в м. Надвірна Івано-Франківської області. У 1991 році закінчила з відзнакою фізико-математичний факультет Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.Пушкіна. З   2003 року працює вчителем математики Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв). У 2010 році стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2010» у номінації «Математика», дипломантом заключного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року - 2010".
За результатами ЗНО учнів з математики у 2010 році з 29 учнів Олени Леонідівни 17 отримали від 150,5 до 180 балів, 5 - від 180,5 до 190 балів, 5 - від 190,5 до 199,5. Два учня - Веремієнко Олексій та Кирилюк Андрій - отримали по 200 балів та зайняли почесне місце серед 30 кращих учнів України.

 
 
 

 

Кравченко Тарас Володимирович народився  24 лютого 1993 року, випускник облкомплексу 2010 року. У шкільному науковому товаристві «Дивосвіт» під керівництвом заслуженого вчителя України Якимчука О.Н. робив дослідження «Історія німецьких поселень на території Кіровоградської області. Старий Данциг». Тарас працював в обласному  та міському архівах, бібліотеках.

У 2010 році Кравченко Тарас став переможцем  III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Малої Академії наук України у секції «Історичне краєзнавство». У цьому ж році Тарас виборов перемогу на третьому етапі Всеукраїнської олімпіади з історії України серед учнів старших класів.

Тарас був активним учасником вокального ансамбля «Дике поле», має артистичні здібності. Комунікабельний, порядний. Після закінчення гімназії-інтернату – школи-мистецтв вступив до Київського Національного університету ім. Т.Шевченка на історичний факультет.

  
 

Кирилюк Андрій Олександрович – випускник гімназії 2010 року.
Народився в с. Ємилівка Голованіського району Кіровоградської області. Отримав вищий бал (200) на ЗНО 2010 року з математики.

З перших днів перебування в гімназії проявив себе як людина з винятковою математичною обдарованістю, а також бажанням і умінням поділитися своїми знаннями з однокласниками, які потребують допомоги. Андрій запам’ятався гімназистам і вчителям як людина доброзичлива і порядна, відкрита у спілкуванні, розумна і з почуттям гумору. Завдяки своїй неординарності, кмітливості та артистичним здібностям Андрій був активним учасником інтелектуальних ігор, конференцій, всіх гімназійних концертних та шоу-програм. У даний період навчається в Академії муніципального управління м. Києва, учасник команди КВК закладу. 

 
 
 

Веремієнко Олексій  Юрійович – випускник гімназії 2010 року. Отримав 200 балів з математики  за результатами ЗНО. Олексій народився в м. Світловодськ Кіровоградської області.  Серед однокласників гімназії-інтернату вирізнявся високим інтелектом, ерудицією та неординарністю.  Вчителі запам’ятали його як обдарованого учня, який з фантастичною швидкістю сприймає новий матеріал і не відчуває ані найменшої потреби зафіксувати його у зошиті або виконати письмове домашнє завдання – змусити Олексія систематично вести зошит не вдалося нікому. А зрозуміти, коли саме Олексій робить уроки не змогли не лише вчителі, а й гімназисти. Студент Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

   

Андрущенко Надія – випускниця гімназії 2011 року. У 2011 році отримала диплом ІІІ ступеня на третьому етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в м. Києві. Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології і фізики, призер обласної олімпіади з біології (ІІ місце), переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з екології в номінації „Екологічна послідовність” у м. Севастополі.

Надія – надзвичайно яскрава особистість, активна, наполеглива в навчанні, здатна не тільки працювати за певним алгоритмом, а й творчо мислити. За інтелектуальними розвитком гімназистка випереджає своїх однолітків. Її енциклопедичні знання з природничих наук вдало поєднуються з активністю в громадському житті закладу та класу.

Закінчила музичну школу по класу фортепіано та скрипки. Дівчина доброзичлива, цікава співрозмовниця.

Після закінчення гімназії вступила до Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова на медичний факультет.

 
   

Литвин Марина Юріївна - учитель  хімії та біології Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв), старший учитель, відмінник освіти України .

Кожен рік роботи вчительки – рік творчого пошуку, професійного зростання, самовдосконалення, формування власного почерку в організації навчально- виховного процесу.

Її уроки – синтез інноваційних технологій: мотиваційного, проблемного, розвиваючого, сугестопедичного навчання, на яких пріоритетними є дослідницькі та проектні методи.

Секрет педагогічних успіхів Марини Юріївни полягає в умінні ефективно керувати процесом навчання, стимулювати творчу активність учнів. Викладач систематично працює над питаннями організації дослідницької діяльності школярів, бере участь у роботі творчої групи секції природничих наук  товариства „Дивосвіт”. Результатом роботи є досягнення учнів на обласних та Всеукраїнських олімпіадах з базових предметів, а також Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

   

Нікітіна Оксана - випускниця гімназії 2011 року. Оксана – ерудована, цілеспрямована, неординарна, у всьому оригінальна, з багатим світом захоплень й уподобань особистість. Дівчина бачить непомітне, знаходить спільне у відмінному, не втомлюється фантазувати та мріяти, тому й досягає успіху.

Світ її захоплень – напрочуд різноманітний: математика, фізика, географія, історія, але економіка стала пріоритетною в житті дівчини. У 2011 році Оксана з темою науково-дослідницької роботи „Соціально-демографічна та міграційна ситуація в Кіровоградській області. Шляхи поліпшення” виборола почесне третє місце в секції мікро- та макроекономіки на  ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Нікітіна Оксана перебуває в безперервному творчому пошуку, прагне постійного самовдосконалення та саморозвитку. Після закінчення гімназії Оксана вступила до Київського національного університету ім. Т. Шевченка на економічний факультет.

 
   


Свистов Владислав – випускник гімназії 2012 року. З перших днів перебування в гімназійному колективі зарекомендував себе людиною організованою, цілеспрямованою, працелюбною та ініціативною. Влад вирізняється високою ерудицією і постійно підвищує свій рівень знань у різних галузях. Його цікавить історія, географія, література, точні науки. Протягом шкільних років брав участь в районних та обласних олімпіадах з математики, хімії, біології, географії, української мови та літератури, посідав призові місця. Вищим досягненням Влада на сьогоднішній день є  диплом третього ступеня на всеукраїнському етапі конкурсу-захисту НДР МАН з географії. Тема його наукової роботи - «Економіко-географічні особливості розвитку особистих селянських господарств».

Владислав бере активну участь у позакласній роботі гімназії, користується повагою та авторитетом серед учнів і вчителів, має організаторські здібності, а тому є старостою класу та членом учнівського парламенту. Владислав - капітан гімназійної команди з інтелектуальних ігор „Пролісок”, учасник команди КВК „101 регіон”, які з успіхом брали участь у змаганнях обласного рівня.

Своє життя планує пов’язати з громадською діяльністю.

 
   


Назаренко Єлизавета - надзвичайно яскрава особистість, активна, наполеглива в навчанні, здатна не тільки працювати за певним алгоритмом, а й творчо мислити, всебічно розвинена, грає на скрипці, полюбляє читати, захоплюється кінним спортом. Ліза вирізняється високим рівнем розвитку інтелекту, різноманітними захопленнями. Але найбільшу увагу учениця надає вивченню української мови та літератури. Неодноразово ставала переможцем та учасницею багатьох Всеукраїнських та міжнародних  конкурсів знавців української мови.

Вищим досягненням Єлизавети є диплом ІІІ ступеня переможця ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Назаренко Єлизавета в стосунках з однокласниками доброзичлива та відверта. Бере активну участь у позакласних заходах, з відповідальністю ставиться до доручень вихователя та вчителів. 
   


Щелконогов Олексій - випускник Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) 2012 року. З самого початку проявив себе як цікава особистість,  людина з високою ерудицією, оригінальним мисленням та душею винахідника. Щодо точних наук – математики, фізики, інформатики – їх Олексій вивчає не просто із зацікавленістю та наполегливістю. Тут – справжнє захоплення та непідробний ентузіазм! Оцінки – ніщо порівняно з радістю першопрохідця на тернистому  шляху пошуків нових розв’язків та відповідей. Погодьтесь: це - позиція справжнього науковця! Тільки вона дає можливість серйозних досягнень та справедливого визнання! Тож однією з перших підкорених вершин Олексія став його винахід: прилад, створений для повністю автоматичної синхронізації електричних генераторів із загальною мережею електричного току. Цей винахід приніс йому ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції електроніки та приладобудування.

   

Баранюк Євгеній - випускник гімназії 2012 року. Мало хто з учнів та вчителів здогадується, що цей  мовчазний  хлопець, який не любить бути в центрі уваги, має досить великий перелік почесних перемог в  обласних олімпіадах з інформатики: 2008 р. – І місце, 2009 – ІІІ, 2010 – знову. 

І все ж, не помітити надзвичайно високого рівня Євгенія як комп’ютерного користувача та програміста – було неможливо. Однокласниці, вважаючи його справжнім комп’ютерним генієм, сформулювали своє захоплення його здібностями так: «Коли сидиш поряд із Женею за комп’ютером, відчуваєш  себе справжнім неандертальцем!».

Ставши учнем 10-го математичного класу гімназії,  Євгеній одразу дав зрозуміти, що не збирається зупинятись на досягнутому – на обласній олімпіаді з інформатики зайняв  ІІ місце. А в 11 класі до вже звичних перемог обласного масштабу приєдналось почесне ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнськоого конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Не менш приємним і важливим було запрошення стати студентом Київського політехнічного університету.

 
Золотих Євгеній - випускник гімназії 2012 року. Він прийшов до гімназії з такою кількістю перемог в олімпіадах та конкурсах з різних наукових дисциплін, що не висловити захоплення різноманітністю та продуктивністю його діяльності було неможливо. У 9-му класі Євгеній здобув 7 призових дипломів, у 10-му – 9. Такими успіхами дійсно можна пишатись. Але для більш високого рівня науковості діяльності та її результативності необхідно було значно звузити коло інтересів. Євгеній обрав фізику та хімію і протягом 11 класу наполегливо вивчав ці дисципліни та працював над науковими роботами:  «Перспективність застосування нано-трубок при розробці теоретичної моделі космічного ліфту» (фізика) та «Пошук потенційних інгібіторів Са-АТФази саркоплазматичного ретикутуму» (хімія). Захист обох робіт приніс Євгенію дипломи І ступеня на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також дипломи ІІ і ІІІ ступеня на заключному етапі цього конкурсу. І останнім на сьогоднішній день відзначенням успіхів та перемог Євгенія стала вручена йому на урочистій частині випускного вечора золота медаль та атестат зрілості з відзнакою.
   

Дубінецький Артемвипускник гімназії 2012 року. З самого початку проявив себе як талановитий, працездатний та дисциплінований учень. Усі предмети шкільного компоненту Артем опановував на високому рівні, але справжній ентузіазм та радість творчості відчував він на уроках математики та інформатики. І яким би складним не було завдання вимогливих педагогів, гнучкий розум та неабияка наполегливість допомагали Артему подолати його. Запропонований шкільною програмою обсяг навчального матеріалу не задовольняв допитливість Артема, і тому він став слухачем Кіровоградської Малої академії наук України у науковому відділенні комп’ютерних наук, секція комп’ютерні системи та мережі. Його наукова робота «Розумний полив квітів» посіла перше місце спочатку у ІІ, обласному, а потім і у ІІІ, заключному, етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Під час захисту наукової роботи в Києві Артем вразив журі не лише високим рівнем знань з базових дисциплін і оригінальністю та практичною функціональністю свого винаходу, а й особливою емоційністю та артистизмом. І не дивно: жодне загальногімназійне сценічне дійство не обходилось без його участі в ролі ведучого або актора театралізованої вистави. Тож, із впевненістю можна сказати, що перші кроки для самореалізації у дорослому житті зроблено, і досить вдало та яскраво.
   

Крамаренко Наталія - випускниця гімназії 2012 року, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2012 н.р., нагороджена дипломом ІІІ ступеня (секція англійської мови). Тема наукової роботи «Лексико-семантичні та етимологічні особливості фразеологічних одиниць американського варіанту англійської мови».

Наталія має високі здібності до засвоєння навчального матеріалу. Проявляє високий інтерес до навчання. Уміє логічно мислити, аналізувати, робити правильні висновки. Має схильність до предметів гуманітарного циклу, цікавиться історією, іноземними мовами, поглиблено вивчає їх. На уроках завжди уважна, активна. Має широкий кругозір, усебічно розвинена, багато читає, захоплюється роботою в мережі Інтернет.

Гімназистка перебуває в безперервному творчому пошуку, прагне постійного самовдосконалення та саморозвитку. Наталія мріє вступити до університету і пов’язати своє подальше життя з іноземними мовами.

Дівчина відверта, чесна, користується авторитетом, серед учителів та однокласників. Завжди має свою думку, вимоглива до себе й інших. Вважає, що головне в житті – стати хорошою людиною, не зламатися через невдачі, перешкоди і не зазнатися через успіх та славу.

   

Пєєва Олена - випускниця гімназії 2012 року, переможниця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011-2012 н.р., нагороджена дипломом ІІІ ступеня (секція мистецтвознавство). Тема наукової роботи «Національні традиції болгарського народу в культурі Вільшанського району Кіровоградської області»

За 2 роки навчання гімназистка зарекомендувала себе сумлінною, старанною, дисциплінованою ученицею, вона має високий рівень компетентності з навчальних предметів.

Дівчина виявляє логічне та творче мислення. Має здібності до вивчення історії, географії, цікавиться краєзнавством. Щоб написати свою наукову роботу, гімназистка отримала можливість самостійно провести велику дослідницьку роботу за допомогою матеріалів музеїв, науково-популярної літератури, періодичних видань, ресурсів Інтернету.

Олена – творча особистість. Мрії, бажання переповнюють її. Вільні хвилинки свого життя вона заповнює малюванням, Свої почуття настрій виражає через малюнок.

До виконання громадських доручень ставиться старанно. Скромна, весела, урівноважена, розсудлива, дисциплінована, самостійна. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів. 

   

Осіпчук Юлія – випускниця Кіровоградського облкомплексу (гімназії-інтернат-школи мистецтв) 2012 року. Переможниця III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України в секції українська література (диплом III ступеня).

За роки навчання Юлія проявила себе як старанна, відповідальна та творча особистість. Має високий рівень навчальних досягнень, призер обласної олімпіади з іноземної мови (ІІ місце). Крім цього, Юлія сприяла неабиякому розвитку шкільного самоврядування (постійне вирішення нагальних потреб учнів та школи, збори шкільного парламенту) та отримала посаду заступника президента шкільного парламенту.

Навчання в музичній школі та отриманий диплом з класу «вокал» допомогли обдарованій особистості зарекомендувати себе в музичному житті гімназії (активістка шкільного хору).

Якщо говорити про захоплення Юлії, то вона активно підтримує зв’язок з “Peace Corps Volunteers” й заохочує їх до співпраці з нашим юнацтвом. Любить куховарити, займатися спортом (волейбол), рукоділлям (вишивання, в’язання, шиття, ліпка). До всього цього любить займатися танцями.

Має плани розвивати свої здібності в журналістській сфері, продовжувати вивчення іноземних мов (крім англійської, прагне вивчити іспанську, італійську, китайську).