Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

Людина – найвищий продукт земної природи.

Але для того, щоб насолоджуватися скарбами природи,

людина має бути здоровою, сильною та розумною.

І.Павлов

   
   
 
   
 
   
 

Здоров'я дітей – найцінніше надбання цивілізованого суспільства. Воно створює фізичний, духовний, соціальний, інтелектуальний та фізичний базиси країни.

Наші діти на сьогодні – ослаблені та хворобливі як, урешті, і належить бути дитині, котра погано та нераціонально харчується, живе в забрудненому навколишньому середовищі, не займається справжньою фізкультурою та постійно зазнає нервових перевантажень. Державною програмою «Діти України» підкреслюється, що здоров'я підліткового покоління – це інтегрований покажчик суспільного розвитку. Тому формування здорового способу життя є обов'язковим завданням і умовою розвитку творчих здібностей учня та формування його як творчої особистості.

Школа – це місце, де дитина проводить значну частину часу. Тому саме школа має великі можливості у здійсненні ряду заходів із питань збереження здоров'я. Це єдиний організм із тісними взаємозв'язками всіх його структурних компонентів.

Усвідомлюючи це, протягом останніх років у Кіровоградському облкомплексі активно пропагується здоровий спосіб життя, проводяться виховні заходи зі сприяння зміцненню здоров'я, профілактики шкідливих звичок, у яких задіяні всі учасники навчально-виховного процесу.

З 04 лютого по 9 лютого 2013 року в облкомплексі був проведений Тиждень сприяння здорового способу життя і безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань пожежної безпеки було охоплено 100% учнів навчального закладу: 165 учнів 5 – 9 класів та 228 учнів 10 – 11 класів.

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальногімназійна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальний УПГ, педагог-організатор Французан Н.О.); 

- тематична радіогазета до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учнів (відповідальна вихователь 11-Г класу Костенко О.С.);

- заняття про надання першої долікарської допомоги (медичні працівники закладу Руденко С.І., Щелко І.В., Рибалко Л.М., Кожуховська О.В., Приступа О.В., Дмитренко Є.К., Мітіна О.І.;

- конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня у 5-7 класах гімназії-інтернату (вчитель образотворчого мистецтва Ерніязов А.Д.);

- конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах (вихователі 5-11 класів);

- виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 5-11 класів);

- проведення диктантів на уроках української  на тему (вчителі Богданович Л.Б., Павленко В.В., Шепель В.О., Костенко О.С., Скрипник В.С., Руденко Л.М.)Нормативні документи:

Наказ про проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

План заходів Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

План-сітка 5-9 класи Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

План-сітка 10-11 класи Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»

Наказ про підсумки проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності «Твоє життя – твій вибір!»


МАТЕРІАЛИ ТИЖНЯ СПРИЯННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ