Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Тиждень Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тиждень Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

   
   
 
   
 

Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи і зі школи додому.

Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Тиждень безпеки дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в облкомплексі були проведені загальні заходи, а саме: загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (відповідальна педагог-організатор Французан Н.О.); тематична радіогазета до проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності учнів; лекції на тематику Тижня, заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях (медичні працівники закладу Руденко С.І., Щелко І.В., Приступа О.В., Дмитренко Є.К., Мітіна О.І.); конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-8 класах гімназії-інтернату (вчитель образотворчого мистецтва Ерніязов А.Д.); конкурс стіннівок на тематику Тижня в 5-11 класах (вихователі 5-11 класів); зустріч із працівником ДАІ, виховні години, години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня (вихователі 5-11 класів); написання диктантів  на уроках української мови (вчителі Богданович Л.Б., Павленко В.В., Шепель В.О, Костенко О.С.,  Скрипник В.С., Руденко Л.М.).
Нормативні документи:

Наказ про проведення Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

План заходів Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

План-сітка 5-9 класи Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

План-сітка 10-11 класи Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

Організація роботи в Кіровоградському  облкомплексі з питань профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму

Спільне рішення комісії закладу щодо Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»

Наказ про підсумки проведення Тижня Знань Правил дорожнього руху «Твій друг –безпечний рух!»


МАТЕРІАЛИ ТИЖНЯ ЗНАНЬ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ