3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Професія чи покликання

Автор: gerwetis від 2-06-2025, 15:06, переглядів: 14

0

У межах літньої практики для учнів було проведено проєкт з профорієнтації “Професія чи покликання”. Метою заходу стало ознайомлення молоді з реальним досвідом побудови кар’єри та вибору професії.
У рамках профорієнтаційної роботи відбулася зустріч з випускником ліцею, який отримав найвищі бали за тести, нині навчається у Києво-Могилянській академії та працює у сфері ІТ. Під час зустрічі він відповідав на запитання учнів, давав поради щодо підготовки до вступу, вибору спеціальності та професії. Також поділився власним досвідом у пошуку першої роботи та шляхами до успішної кар’єри.
Захід став цінною можливістю для учнів краще зрозуміти власні інтереси, дізнатися про виклики сучасного ринку праці та отримати натхнення для майбутнього професійного шляху.

Категорія: Ліцейне життя

 

Взаємодія в команді: конфлікти

Автор: yulua від 2-06-2025, 14:53, переглядів: 91

0

У рамках обласної акції «Під літнім небом України» практичний психолог провела з учнями 10-А класу тренінгове заняття "Взаємодія в команді: конфлікти". Метою заходу було віднайти конструктивні стратегії взаємодії в колективі. Під час тренінгу учні ознайомилися з поняттям "конфлікт", розвинули уміння бачити та чути один одного, креативно мислити для вирішення колективних завдань. 

Категорія: Ліцейне життя / Психологія

 

Під літнім небом України

Автор: yulua від 2-06-2025, 14:38, переглядів: 97

0

2 червня 2025 розпочата обласна дитяча акція «Під літнім небом України».

З учнями 7 класу проведено навчально-виховну екскурсію вулицями міста Кропивницького. Семикласники познайомилися із шедеврами архітектури, легендами міста Кропивницького.

Був організований квест - інтелектуальне змагання про цікавинки щодо архітектурних позначок, локацій, будівель.

Динамічний квест зацікавив учнів.

Категорія: Ліцейне життя

 

Відкриття літнього табору для юних ліцеїстів пройшло цікаво та інформативно.

Автор: gerwetis від 2-06-2025, 09:05, переглядів: 16

0

Поки що п'ятикласники, ділилися один з одним своїми першими враженнями від літа, демонстрували один одному свої математичні успіхи на консультації.
Родзинкою сьогоднішнього дня стали ігри між учнями 5 класу у шахи. Партії були напружені і гравці мусили викладатися на повну.

Категорія: Ліцейне життя