3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Міжнародний день джазу

Автор: gerwetis від 30-04-2025, 08:53, переглядів: 9

0

30 квітня в 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година "Історія джазу" в якій взяла участь М.Бєлоглазова. Вона розповіла про історію походження джазу та його виконавців. Батьківщиною джазу став Новий Орлеан - місто на півдні США. Його особливістю є імпровізація, синкопований ритм та інструментальні соло. Особлива увага була приділена таким легендарним виконавцям, як Луї Армстронг, Елла Фіцджеральд та Дюк Елінгтон. Саме ці співаки зробили неоціненний внесок у розвиток джазової музики та її популяризації у світі. Їхня творчість не лише сформувала унікальний стиль джазу, а й стала символом свободи, креативності та вплинула на еволюцію музики в цілому. Наостанок, учні прослухали композицію "Summertime" у виконанні Е. Фіцджеральд, О. Пітерсона та Л. Армстронга.

Категорія: Ліцейне життя

 

Інтерактивна бесіда-презентація «Тільки танцюючи, я живу!

Автор: gerwetis від 30-04-2025, 08:50, переглядів: 11

0

Хто з нас не любить танцювати? І хай не всі вміють танцювати, але, безумовно, одне: краса танцю зрозуміла всім. Саме Міжнародному дню танця й була присвячена інтерактивна бесіда-презентація «Тільки танцюючи, я живу», яку було проведено в 11-В класі. Під час заходу, ліцеїсти ознайомилися з історією танцю й зазначили, що танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці – це емоційна насолода, яка піднімає настрій. Танець, незалежно від стилю і напряму, є міжнародною мовою тіла, зрозумілою людям будь-яких національностей.

Категорія: Ліцейне життя

 

Година спілкування «Не стань мішенню: як не потрапити в поле зору ворога»

Автор: gerwetis від 30-04-2025, 08:49, переглядів: 9

0

29 квітня для учнів 11-Г класу було проведено виховний захід на тему інформаційної безпеки та профілактики протиправних дій на користь ворога. У форматі години спілкування старшокласники обговорили загрози, пов’язані з діяльністю в мережі, ризики вербування через соцмережі, а також відповідальність за підпали, фотографування об’єктів інфраструктури та інші потенційно диверсійні дії. Учні розглянули реальні приклади, виконали вправу «Що ти зробиш?», ознайомилися з «5 правилами безпеки для підлітків у воєнний час» та отримали поради, як не стати знаряддям в інформаційній війні. Захід сприяв формуванню критичного мислення, відповідального ставлення до особистих дій та розумінню, як кожен може впливати на безпеку держави.

Категорія: Ліцейне життя