3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Дзвони Чорнобиля

Автор: gerwetis від 26-04-2025, 10:36, переглядів: 36

0

З метою вшанування пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та ознайомлення учнів із подіями квітня 1986 року 25.04.25 у 10-В класі була проведена інформаційно-тематична година «Дзвони Чорнобиля». Класний керівник Н. Подгорна розповіла учням про одну з найбільших техногенних катастроф в історії людства, яка трапилася 26 квітня 1986 року на ЧАЕС. Учні дізналися про причини вибуху, наслідки для довкілля та людей, а також про подвиг ліквідаторів — мужніх людей, які ціною власного здоров’я і життя рятували світ від радіаційного лиха. Також було висвітлено тему Зони відчуження,яка й досі залишається небезпечною, та обговорено, як ця трагедія змінила ставлення людства до екологічної безпеки. Учениці Є. Михайленко та О. Медведчук підготували змістовну презентацію про перебіг подій тієї ночі та її екологічні наслідки від техногенної катастрофи. Особливу увагу було приділено спогадам ліквідатора С. С. Колеснікова «Весни обірване суцвіття » і документальним світлинам того періоду. На прикінці учні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Категорія: Ліцейне життя

 

"І ЛЕТІЛИ ЖУРАВЛІ НА ЧОРНОБИЛЬ"

Автор: melnyk від 26-04-2025, 09:02, переглядів: 35

0

  26 квітня 1986 р. почався відлік чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління українців. О 1 годині 23 хв. 40 сек., коли всі спали безтурботним сном, над 4-м реактором Чорнобильської АЕС несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум'я. Біда, що сталася, відгукнулася болем у серцях мільйонів людей, схвилювала міжнародну громадськість. Україна вперше зустрілася з такою грізною силою, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю. Біда розчинилася у духмяному повітрі, у біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикос, у воді сільських криниць, у всій красі. Вона розчинилась у людях. Ця трагедія увійде в історію, в усі хроніки людства як незагойна рана на тілі України. 350 тис. українців прийняло участь у ліквідації... Померло після аварії понад 14 тисяч ліквідаторів.

   26 квітня відбулася загальноліцейна лінійка - реквієм «І летіли журавлі на Чорнобиль». Учні 9-го класу розповіли про ту страшну катастрофу, що здригнула весь світ, про її наслідки та застереження, виказали слова великої дяки, шани до учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, запалили свічку глибокої пам’яті про загиблих та переглянули відеоролик "Чорнобильська зона".                                           

Категорія: Ліцейне життя м.Олександрія

 

Чорнобиль: трагедія минулого й виклики сьогодення

Автор: gerwetis від 26-04-2025, 08:47, переглядів: 18

0

З нагоди 39-ї річниці  Чорнобильської катастрофи в 10-Б класі була проведена тематична година «Чорнобиль: трагедія минулого й виклики сьогодення». Під час заходу учні згадали події квітня 1986 року, обговорили причини аварії на Чорнобильській атомній електростанції та масштабні екологічні й соціальні наслідки вибуху. Особливу увагу приділили подвигу ліквідаторів — людей, які ціною власного здоров'я і життя рятували світ від радіаційної катастрофи.

Категорія: Ліцейне життя

 

Для учнів 11-Б класу було проведено навчально-виховний захід «Дзвони Чорнобиля»

Автор: gerwetis від 26-04-2025, 07:30, переглядів: 34

0

До річниці Чорнобильської катастрофи 26 квітня, учні 11-Б класу взяли участь у пам’ятному заході, присвяченому вшануванню подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС.  Захід відбувався біля меморіалу Героїв Чорнобиля, де здобувачі освіти вшанували подвиг ліквідаторів та виявили шану всім жертвам трагедії, яка сталася 26 квітня 1986 року. Біля пам’ятника учні поклали квіти, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та переглянули інформаційні матеріали про події тієї страшної ночі. Такі заходи нагадують молодому поколінню про важливість мужності, самопожертви та про ціну, яку людство заплатило за мирне атомне майбутнє.

Категорія: Ліцейне життя