3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

До 175 річниця від дня народження композитора Миколи Лисенка

Автор: dend від 27-02-2017, 16:29, переглядів: 1 082

0

20 лютого учні 10-А класу відвідали меморіальний музей ім. М.Л.Кропивницького. Темою зустрічі стала 175 річниця від дня народження талановитого українського композитора Миколи Лисенка. Десятикласникам  розповіли цікаві факти та історії з життя митця, який прославився на весь світ своїми музичними творами. Учні прослухали уривки з найвідоміших творів, таких як «Журба», уривок з опери «Наталка-Полтавка» (пісню Наталки), фортепіанний твір «Елегія» виконаний на кларнеті, твір з опери «Тарас Бульба», «Дитячий гімн» («Молитва за Україну»)… За виконання дякуємо викладачам і студентам музичного училища. Найбільше учнів вразив романс, виконаний на гобої. Загалом творчість музиканта викликала в учнів особливий інтерес, ми дуже пишаємося, що нашу країну прославила така талановита і багатогранна особистість, як Микола Лисенко.

Категорія: Ліцейне життя

 

98 днів Революції Гідності

Автор: dend від 27-02-2017, 15:14, переглядів: 1 039

0

У 7 класі відбулася бесіда до дня пам’яті Героїв Небесної Сотні «98 днів Революції Гідності». Розпочалася вона епіграфом: «Історія  України написана  не  чорнилом, а кров’ю». Адже справді, вшановуючи пам’ять героїв різних  історичних епох: Героїв Крут, Голодомору 32-33 рр., Бабиного Яру, ОУН-УПА, іноді не  вникаючи  у  сутність  загальних  висловів – у ХХІ ст. ми стали свідками, учасниками, жертвами схожих подій.

Категорія: Ліцейне життя

 

«Масляна, Масляна, яка ти мала, - якби ж тебе сім неділь, а посту одна»

Автор: Joker_13 від 27-02-2017, 14:39, переглядів: 1 129

0
Свято Масляної здавна пов’язувалося із весняним пробудженням природи. У народній свідомості Масляна сприймалась як найкращий у році час, який асоціювався із ситістю й веселощами, звідки народилося прислів’я: «Не завжди котові Масляна». 

Категорія: Ліцейне життя

 

"Називали це свято – Масляна"

Автор: Joker_13 від 27-02-2017, 14:37, переглядів: 1 003

0

З особливим нетерпінням завжди чекали люди приходу весни і вірили, що птахи приносять її на своїх крилах. У лютому, останньому місяці зими, з давніх-давен улаштовували народні гуляння. Називали це свято – Масляна. Продовжувалося це свято цілий тиждень. В ці дні люди пригощали один одного смачними млинцями, просили у рідних та знайомих пробачення за нанесені образи, а потім співали пісні – веснянки.

Категорія: Ліцейне життя