3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Урок екології у 6 класі

Автор: anna_garifylina від 12-02-2018, 10:00, переглядів: 430

0

Прокиньтесь, люди! Опам'ятайтесь, люди!

Земля жива кричить од болю! Рятуйте Землю.

Планету. Зону. Землі не буде, і нас не буде!

Земля! Маленька блакитна кулька у безодні Всесвіту! Земля породжує джерельця і стрімкі потоки, трави і дерева. Вона тримає на собі океани, приймає дощі, сніги й тумани. Земля – це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є!

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «забруднення навколишнього середовища», «забруднене довкілля»… Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що ж можемо ми зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому регіоні? Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно дбати про чистоту тієї території, на якій ми проживаємо.

Саме з цією метою у 6 класі був проведений урок екології «Злочин проти природи». Метою уроку було визначити рівень знань гімназистів з екологічної культури та, виховання любові до природи та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.