» » Бесіда: «Всі професії важливі – обирай свою»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Бесіда: «Всі професії важливі – обирай свою»

Автор: dend від 20-02-2021, 09:12, переглядів: 124

0

У житті кожної людини не так вже багато ситуацій, коли доводиться здійснювати глобальний вибір, який впливає на всю подальшу долю. Один з них молодим людям доводиться робити ще у школі. Це вибір майбутньої професії. Саме вибору нової професії була присвячена бесіда «Всі професії важливі – обирай свою», яку було проведено 16.02.2021 р в 11-В класі.

Під час обговорення теми учні зазначили, що віднестися до вибору професії потрібно як до початку нового цікавого життєвого етапу, а не як до необхідності. Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Невірно обрана в молодості професія створює проблеми і самій людині, і суспільству в цілому. Сферу професійної діяльності можна змінити. Проте такий крок зробити складно. Зміна професії зазвичай пов'язана з хворобливими переживаннями, сумнівами, втратою часу і сил. Але якщо первинний вибір був зроблений правильно, то людина вчиться і працює із задоволенням, не помічаючи ні часу, ні втоми, і тоді професійна успішність людині гарантована.

Підсумовуючи обговорення теми заходу, ліцеїсти зробили висновки про те, що ким би ви не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно, сумлінно..

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.