» » Зустріч із сучасним письменником Максом Кідруком

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Зустріч із сучасним письменником Максом Кідруком

Автор: anna_garifylina від 9-11-2018, 00:14, переглядів: 169

0 В наші дні молоді люди, маючи різноманітні гаджети, все рідше читають книги. А як же зацікавити молодь читати? Одним із таких рішень є зустрічі з українськими письменниками, які організовує в нашому місті Олександрійська міська ЦБС. Вчора, 7 листопада,  учні 9 класу мали нагоду бути присутніми на презентації відомого українського письменника Макса Кідрука. Цього разу була представлена нова книга автора "Де немає бога". Незвичайний початок презентації, захопливі розповіді про вибір героїв, вміння науково обгрунтувати найменшу дрібницю, та й сама харизма автора, не відпускали увагу всіх присутніх впродовж всієї зустрічі.
А знаєте який результат? Вже традиційно, без книг із зустрічей ми не  йдемо. Мало того, поки йшли до гімназії, читали уривками "Де немає бога". Враження зашкалюють. А тепер ще й планується створення власної класної бібліотечки із автографами авторів.
Дякуємо і авторові, і огранізаторам за таку надзвичайно цікаву і результативну зустріч! З нетернпінням будемо чекати на нові!

Категорія: Гімназійне життя м.Олександрія

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.