» » Перша зустріч циклу «Мистецькі студії»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перша зустріч циклу «Мистецькі студії»

Автор: feanen від 21-01-2020, 09:47, переглядів: 248

0

16 січня у відділі мистецтв відбулася перша зустріч із започаткованого у 2020 році циклу «Мистецькі студії».

«Військове мистецтво під час звільнення Кіровограда (січень 1944) крізь призму музейних колекцій» такою була тема спілкування учнів 9 класу Центральноукраїнського наукового ліцею-інтернату з науковим співробітником Кіровоградського обласного краєзнавчого музею Борисом Шевченком.

8 січня – визначна дата в історії нашого міста. Це день визволення Кіровограда від німецько-фашистських військ під час Другої світової війни.

Б. Шевченко розповів учням, що звільнення обласного центру відбулося у результаті проведення військами 2-го Українського фронту Кіровоградської наступальної операції (5-17 січня 1944 р.). Радянські війська під командуванням генерала армії Івана Конєва продемонстрували значний рівень військового мистецтва, який полягав в умілому охоплені Кіровограда з північної і південної сторін та знищення ворожого угрупування.

У своєму виступі науковий співробітник також розповів про те, як події воєнного лихоліття відображаються в експозиціях музейних закладів, зокрема, Кіровоградського обласного краєзнавчого музею.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.