3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 1 987

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Година спілкування у 10-В класі

Автор: Французан від 27-09-2017, 15:35, переглядів: 39

0

У 10-В класі був проведений виховний захід з правил дорожнього руху «Знай і виконуй правила дорожнього руху». Ми повторили та запам’ятали правила дорожнього руху.

Таким чином, ми стаємо свідомі та обачніші. Адже наше життя-в наших руках.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Подорож у країну дорожніх знаків

Автор: feanen від 18-09-2017, 15:51, переглядів: 36

0

14 вересня у 7 класі було проведено годину спілкування «Подорож у країну дорожніх знаків». Учениці 7 класі Осадчук Софія і Осадчук Анастасія підготували інформацію про правила руху пішоходів по вулиці. Також семикласники проглянули короткометражний фільм «Павук», у якому розповідається про маленького іграшкового павучка, що ледве не став причиною трагедії на дорозі.

Гімназисти прийняли до уваги інформацію, яка була надана.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Ми за безпеку руху!»

Автор: feanen від 18-09-2017, 12:08, переглядів: 95

0

Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Ми за безпеку руху!» було проведено у Кіровоградському облкомплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв) ІІ ступеня з  11 по 16 вересня 2017 року, учні 5-9 класів  взяли активну участь у проведенні різноманітних виховних заходах.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Бесіда-тренінг на тему: «Безпека на дорозі залежить від нас!»

Автор: dend від 16-09-2017, 11:10, переглядів: 59

0

14 вересня в 10-А класі було проведено бесіду-тренінг на тему: «Безпека на дорозі залежить від нас!»

Учні проговорили, що дороги і правила пересування не завжди були такими, як сьогодні. З кожним роком візочків, колясок, екіпажів ставало все більше, а їхали вони швидко і як кому заманеться, тому часто почали наїжджати одне на одного і на пішоходів, котрі також рухалися тією самою дорогою. Ніхто нікому не хотів поступатися, а тому часто хтось гинув під копитами коней і під колесами. А коли винайшли автомобіль, то таких прикрих пригод, які закінчувалися каліцтвом або й смертю, ставало все більше.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Тренінг «Мій друг-дорожній рух»

Автор: dend від 16-09-2017, 11:08, переглядів: 87

0

Учні 11-Г класу провели тренінг  «Мій друг-дорожній рух». Повторили правила дорожнього руху, переходу вулиці, типи перехресть, дорожні знаки, сигнали регулювальника тобто все те, що сприяє безпечному руху пішоходів. На тренінгу також були змодельовані дорожні ситуації, які можуть статися з пішоходом. Вирішення їх допоможе набути впевненості на дорозі. Також грали в гру «Крокодил», у якій показували дорожні правила та знаки. Учні весело та з користю провели свій вільний час, дізнались багато нового та закріпили те, що знали.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Виховна година «Регулювання дорожнього руху» у 10-Б.

Автор: dend від 16-09-2017, 11:05, переглядів: 76

0

В рамках Всеукраїнського тижня з правил дорожнього руху 13 вересня з гімназистами  10-Б класу була проведена виховна година на тему: «Регулювання дорожнього руху».

Дороги і машини сьогодні оточують нас всюди. Щоб запобігти нещасному випадку, потрібно обов`язково вивчити та знати  правила дорожнього руху. 

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Бесіда з безпеки життєдіяльності «Будь обережним на дорозі»

Автор: dend від 16-09-2017, 11:01, переглядів: 37

0

14 вересня в 11-А класі була проведена бесіда з безпеки життєдіяльності «Будь обережним на дорозі». Під час якої учні були поділені на три групи «Велосипедисти», «Пішоходи», «Автомобілісти», кожна з яких отримали завдання представити свою групу. Учні розповіли про правила поводження автомобілістів, пішоходів, велосипедистів на дорозі. Учасникам бесіди запропонували перегляд відеороликів. Також була проведена вікторина між трьома командами на знання правил дорожнього руху. Всі учні активно висловлювали свої думки, та активно приймали участь в обговоренні.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 
Назад Вперед