3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Тижні безпеки життєдіяльності

Автор: dend від 12-04-2010, 10:33, переглядів: 2 763

Тижні безпеки життєдіяльності - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві 

 

 
 І семестр:  ІІ семестр:

 Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Знання дорожнього руху - запорука вашого здоров'я"

 Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності "Здоров'я маємо - не дбаємо, а погубивши - плачемо..."

 Тиждень знань пожежної безпеки "З вогнем погані жарти, жартувати з ним не варто"  Тиждень безпеки життєдіяльності "Цивільна оборона - добрі знання, швидка дія, право на життя" 

 

 

ГРАФІК проведення бесід з питань безпеки життєдіяльності учнів 5-11 класів на 2010/11 навчальний рік     відкрити або скачати

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Вікторина «Правила поводження з вогнем. Алгоритм дії під час виникнення пожежі»

Автор: feanen від 9-11-2020, 11:07, переглядів: 250

0

7 листопада, в 7 класі була проведена вікторина «Правила поводження з вогнем. Алгоритм дії під час виникнення пожежі», метою якої було – з’ясувати основні причини виникнення пожеж, вивчити основні правила пожежної безпеки, закріпити знання та вміння викликати пожежну команду, та засвоїти порядок дій, у випадку виникнення пожежі. Учні були поділені на 4 команди, кожній з яких було запропоновано різні види запитань. Насамкінець, учні повторили основні правила виклику пожежної команди, та алгоритм дії під час виникнення пожеж.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Виховна година на тему : «Вогонь наш друг і ворог одночасно»

Автор: feanen від 7-11-2020, 10:42, переглядів: 146

0

Простір, в якому ми живемо, наповнений красою, радістю, і щастям. Дуже важливо нам зберегти його таким, яким він є: не знищити ,не зруйнувати, а залишити землю такою ж чудовою для інших людей. Тож, щоб  зберегти своє життя і здоров’я, щоб насолоджуватись красою навколишнього світу, 6 листопада у рамках тижня протипожежної безпеки у 9 класі була проведена виховна година на тему: «Вогонь наш друг і ворог одночасно», метою  якої було закріпити знання учнів з питань пожежної безпеки, відпрацювати навички правильних дій при пожежі; навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання, рятування свого життя та наданню допомоги іншим під час пожежі.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Брейн-ринг «Пожежна безпека»

Автор: feanen від 7-11-2020, 09:44, переглядів: 181

0

В восьмому класі 2 листопада пройшов брейн-ринг «Пожежна безпека». Питання були направленні на закріплення знань учнів з питань пожежної безпеки, відпрацюванню навичок правильних дій при пожежі. Участь в грі сприяла навчанню швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання, рятування свого життя та наданню допомоги іншим.

Брейн-ринг показав глибокі знання, активність та зацікавленість учнів.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Година спілкування «Пожежа – стихійне лихо»

Автор: feanen від 7-11-2020, 09:42, переглядів: 115

0

6 листопада учень та учениці 6 класу Чебановська Вікторія, Дворцова Дар’я та Тимченко Матвій підготували та провели годину спілкування «Пожежа – стихійне лихо».

Автори повідомлень акцентували увагу однокласників на необхідності дотримання правил пожежної безпеки у громадських приміщеннях. Під час тренінгу шестикласники ознайомилися, як діє система виявлення пожежі та пожежної сигналізації у гімназії; з правилами користування вогнегасником; практично провесли евакуацію з приміщення школи.

 

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 

Бесіда "Вбережіть свій дім від вогню" у 5 класі

Автор: mirosha від 5-11-2020, 07:49, переглядів: 187

0 Підчас проведення у ліцеї тижня знань безпеки життєдіяльності: «Іскру гаси допожежі, бо вогонь не знає межі» з учнями 5 класу була проведена виховна бесідана тему: "Вбережіть свій дім від вогню". Мета заходу- попередження нещасних випадків під час навчально-виховного процесу,травмування та загибелі у побуті та виховання здорового покоління зісформованою культурою безпечної поведінки. 

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

11-А клас. Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті

Автор: mirosha від 15-09-2020, 14:07, переглядів: 160

0 10 вересня в 11-А класі, був проведений Урок безпеки: «Правила дорожнього руху. Безпека пасажира у транспорті» у рамках тижня знань безпеки життєдіяльності «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!».

Під час заходу учні повторили та закріпили основні Правила дорожнього руху, пригадали статистику дорожньо-транспортного травматизму, ознайомилися з правовими відносинами перевізників і пасажирів.

Категорія: Безпека житттєдіяльності / Гімназійне життя

 

Вікторина «Безпека на дорозі»

Автор: feanen від 14-09-2020, 13:13, переглядів: 157

0

Під час тижня безпеки дорожнього руху учениці восьмого класу Степаненко Богдана та Зеленська Вікторія підготували та провели вікторину «Безпека на дорозі». Метою заходу було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху; повторити основні правила пішоходів та велосипедистів; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам’яті, навичок поведінки на дорозі; виховувати повагу до оточуючих, увагу та правила ввічливості.

Категорія: Безпека житттєдіяльності

 
Назад Вперед