» » Година спілкування «Толерантність людських взаємин»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Толерантність людських взаємин»

Автор: feanen від 28-02-2020, 15:15, переглядів: 119

0

27 лютого у 9 класі біло проведено годину спілкування «Толерантність людських взаємин».

Толерантність – це розуміння (усвідомлення) потреб та проблем іншої людини або групи людей, і тому – терпимість до цих потреб та проблем.

Іншим прикладом шкідливості неправильного трактування поняття „толерантність” може бути нав’язування шаблонних моделей поведінки.

Коли дитині в школі постійно повторюють, що до певної категорії людей треба бути „терпимим”, але не пояснюють чому (або кажуть „так прийнято”, „культура поведінки” ). Зіштовхуючись в реальному житті з епізодами, коли треба проявити „терпимість/толерантність”, людині з подібними установками стає недостатньо отриманих пояснень, і вона діє у відповідності з тим, що підказує її логіка поведінки, а не нав’язані кимось незрозумілі шаблони.

Найкращий шлях домогтися толерантності до певної категорії людей – це дати суспільству максимум доступної і зрозумілої інформації про те, як живе людина, яка чимось від інших відрізняється, які у неї потреби, які проблеми, які вона має можливості, чим може бути корисною для суспільства. Бо для кожної людини найціннішими та найважливішими знаннями є ті, до яких вона дійшла власним розумом, співставляючи та аналізуючи отриману інформацію.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.