» » Година спілкування «Небезпечні ігри»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Небезпечні ігри»

Автор: dend від 14-02-2019, 08:18, переглядів: 276

0

Сучасна молодь все активніше захоплюється екстремальними видами спорту. Це і мотогонки, стрибки з парашутом, паркур тощо. А особливої популярності останнім часом набуває нове хобі серед підлітків – так званий зачепінг. Саме цій небезпечній розвазі була присвячена година спілкування «Небезпечні ігри», яка відбулася 06.02ю2019 року в 11-В класі.

Якщо казати коротко, зачепінг (зацепінг, трейнсерфінг)– це проїзд у таких місцях, які до цього не пристосовані.

Зачепери (так називають себе прихильники екстремального катання) їздять не всередині вагона, а із зовнішнього його боку, на автозчепах вагонів, на поручнях і підніжках, на гальмівних майданчиках, міжвагонних буферах, на дахах потягів, у відкритих кузовах вантажних вагонів тощо.

Самі зачепери відносяться до цього заняття як до розваги чи способу безкоштовної поїздки.

Такий спосіб пересування не є чимось новим, адже ще до появи перших залізниць вже існувало явище проїзду на транспорті ззовні. І слід зазначити, що в 19 столітті такий проїзд у багатьох країнах не вважався порушенням.

Під час заходу учні зазначили небезпеку подібних розваг, адже самі зачепери не усвідомлюють небезпеки такого виду розваг. Оскільки існує ймовірність падіння з рухомого потягу і травмування чи навіть загибелі любителів цього хобі.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.