» » Перший урок: «Я – громадянин України – європейської країни»!

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Перший урок: «Я – громадянин України – європейської країни»!

Автор: feanen від 3-09-2018, 15:23, переглядів: 558

0 Після святкової лінійки присвяченій Дню Знань відбувся перший урок з елементами екскурсії  у 9 класі:  «Я – громадянин України – європейської країни»!
Основна мета – сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи, допомогти зрозуміти важливість Європейського об’єднання, приналежність України до європейської сім’ї народів, розширити знання учнів про Європейський Союз, сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді.
Під час уроку учні розповідали про історичні події у минулому та сучасному житті нашої країни, приймали активну участь у бліц-турнірі «Моя Україна»,  у іграх «Вірю – не вірю», «Що? Де? Коли?».  
Продовжили урок екскурсією в парк культури та відпочинку «Ковалівський», де ознайомилися з виставкою світлин «Герої АТО Кіровоградщини».  Біля меморіалу вшанували пам'ять хвилиною мовчання загиблим воїнам 3-го окремого полку спеціального призначення.
Кожен повинен пам’ятати, що настав час, коли все залежить від спільної взаємодії та  співпраці громадян держави Україна – дорослих і молоді. Не залишайся байдужим! Вивчай Європу – змінюй країну – країна починається з тебе!

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.