3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Видатні постаті- земляки. В.Чміленко

Автор: mirosha від 5-02-2021, 13:35, переглядів: 78

0 4 лютого в 10-В класі була проведена інформаційна година, присвячена 60-річчю від дня народження Віктора Чміленка. А. Панасенко познайомила учнів із людиною активної громадянської позиції, учасником Євромайдану, нашим земляком Віктором Чміленком.

Народився В. І. Чміленко в м. Бобринець Кіровоградської області 4 лютого 1961. Навчався в загальноосвітній школі № 1, після закінчення 8 класу, 1976 року, вступив до Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства.

Це була людина з активною життєвою позицією - брав участь у мирних акціях проти порушення прав і свобод людини. Свою громадську позицію Віктор Іванович пояснював так: «Я господар на своїй землі, я - влада у моїй державі».

Він був добровольцем у боротьбі за гідність у 2014 році. На Майдан потрапив ще в грудні, коли відбувався розгін мирної студентської демонстрації,  збирався покинути його останнім, але 20 лютого того ж року загинув від кулі снайпера....

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, був нагороджений орденом «Золота Зірка» посмертно, став Героєм України.

Учні переглянули відео з фрагментами біографії Віктора Чміленка.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.