» » Учні 10-Б та 10-В класів на презентації антивоєнного роману «Цуцик»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Учні 10-Б та 10-В класів на презентації антивоєнного роману «Цуцик»

Автор: dend від 29-01-2020, 10:14, переглядів: 103

0

25 січня учні 10-Б та 10-В класів разом із вихователем Ольгою Анатоліївною Берлін відвідали книжковий супермаркет «Буки», де проходила презентація романа Віталія Запеки «Цуцик».

Твір написаний від імені песика про людей на війні на Сході. У ньому розповідається про ті події, які автор бачив особисто. Адже він сам три роки брав участь у цій війні як доброволець.

Як повідомив Віталій Запека, роман «Цуцик» готувався до виходу у світ упродовж семи місяців. Він говорить, що всі історії та ситуації, описані в книзі, відбувалися з реальними людьми, а прототипом головного героя став домашній песик Тоша.

“Три рoки, дoбрoвoльчий батальйoн. Пoдії oписані в книжці – це Луганська oбласть. Книжка далась мені дуже важкo. За три рoки свoєї війни я не хвoрів. А oт через гoдину після тoгo, як я пoставив крапку в цьoму рoмані, мене мoрoзилo, трусилo і два тижні ніякі лікарі не дoпoмагали, видужав через місяць. Прoстo емoційний зрив. Настільки це все через мoю душу прoйшлo” – гoвoрить Віталій Запека.

Зстріч була надзвичайно світла і тепла, тривала понад дві години. Старшокласники мали можливість не тільки отримати автограф письменника, а й теплі дружні обійми.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.