3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

10-Б у світі інформаційних технологій

Автор: dend від 21-10-2019, 09:27, переглядів: 101

0

17 жовтня учні 10-Б класу відвідали Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Є. Маланюка, де відбувся пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» (Квест з програмування для підлітків).

В світі інформаційних технологій кожній сучасній дитині та молодій людині важливо розуміти, як і яким чином працює комп’ютер та програмне забезпечення, дізнатися про видатних особистостей в світі ІТ.

Саме тому учням запропонувати пограти в квест гру. «Довгий шлях маленького робота Кіні» - це поєднання теоретичних знань у сфері ІТ з практичними заняттями. Десятикласників розділили на команди по 6 осіб в кожній і роздали карти з маршрутом.

Квест складався з п’яти етапів, на кожному з яких команди учасників отримували корисні навики з ремонту комп’ютерів, роботи з перефірійними пристроями, написання коду та комп’ютерної графіки. Виконуючи завдання квесту, учасники отримували фрагменти пазлу, які були підказками для фінального завдання. У фіналі команди створили команди для входу робота Кіні з лабіринту.

Дві команди: «Генії» і «Льотчики» - здобули перемогу і були нагороджені дипломами. І їм була надана можливість спробувати керувати роботами.

Дітям дуже сподобалось керувати роботами і спостерігати за їх цікавими рухами. І вони зрозуміли, що навички програмування дуже корисні у сучасному житті.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.