» » День пам’яті жертв Голокосту в Україні

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

День пам’яті жертв Голокосту в Україні

Автор: dend від 2-02-2019, 08:25, переглядів: 289

0

29 січня у 11-Б класі була проведена бесіда «День пам’яті жертв Голокосту в Україні». В ході якого гімназистів ознайомили з великою трагедією всього єврейського народу.

Голокост  «всеспалення» — переслідування і масове знищення євреїв і циган у Німеччині під час Другої світової війни.

На відміну від голокостів минулих сторіч, під час нацистського Голокосту було знищено мільйони людей. Для цієї мети було збудовано табори смерті в багатьох країнах Європи, де запроваджувалась система винищення.

Іншою властивою рисою Голокосту є використання расистських теорій та псевдонаукових теорій про неповноцінність чи недорозвиненість певних груп людей, які підлягали знищенню.

Для здійснення Голокосту використовували ефективні та нові на той час методи знищення. Нацистський Голокост також відрізняється своєю жорстокістю. Існують численні приклади використання полонених для медичних експериментів, тортур тощо.

Становище євреїв було тяжким, їх постійно переслідували відсилали в табори смерті, розстрілювали на місці і піддавали медичним дослідам.

За роки війни винищили 5 мільйонів євреїв.

Учні усвідомили  жахливу трагедію, яка відбувалась на теренах нашої країни, яка є настільки жахливою, що про неї неможливо мовчати.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.