» Наші досягнення 2012-2013

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Наші досягнення 2012-2013

Зовнішнє незалежне оцінювання
 
Результативність у ЗНО випускників гімназії у 2011-2012 н.р.
 
2012-2013 навчальний рік
 
Всеукраїнські олімпіади
 
Список учнів гімназії - переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.
№ з/п Прізвище, ім'я Клас Предмет
Диплом ІІ ступеня
1. Валента Юлія  9 Українська мова та література 
Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.
№ з/п Прізвище, ім'я Клас Предмет
Диплом І ступеня (1)     
 1. Віленський Роман  11 Історія
Диплом ІІ ступеня (9)
 2. Валента Юлія 9 Українська мова та література
 3. Назаренко Єлизавета 11  Українська мова та література
 4. Яценко Юрій 11 Математика
 5. Плоткін Володимир 11 Фізика
 6. Скіпа Вадим 10 Фізика
 7. Чуніхіна Катерина 11 Фізика
 8. Яценко Юрій 11  Інформаційні технології
 9. Кострикіна Анастасія
10 Англійська мова
10. Кролік Валерія 11 Географія
11. Коваленко Станіслав 11 Географія
Диплом ІІІ ступеня (15)
 12. Романюк Марина
 8 Українська мова та література
 13. Гуйван Анастасія
10 Українська мова та література
 14. Буряк Ігор 11 Математика
 15. Кострикіна Анастасія 10 Математика
 16. Яценко Юрій 11 Інформатика
 17. Башинський Андрій
8 Історія
 18. Каширна Катерина
9 Історія
 19. Мошнягул Аліна
11 Історія
 20. Колесник Каріна 11 Англійська мова
 21. Косюг Роман 10 Англійська мова
 22. Беспала Тетяна
10 Екологія
 23. Харкавий Сергій
10 Астрономія
 24. Кошман Ярослав  11 Астрономія
 25. Баранов Максим  11 Астрономія

 

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді

 
Список учнів гімназії - переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАНУМ у 2012-2013 н.р.
№ з/п  Прізвище, ім'я  Клас  Секція 
Диплом І ступеня
1. Яценко Юрій 11 Технології програмування, математичне моделювання
Диплом ІІ ступеня
2.  Цямрюк Владислав 11 Економічна теорія та історія економічної думки
Диплом ІІІ ступеня 
3. Бондар Євген 11 Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології 
4. Буряк Ігор  11  Комп’ютерні системи та мережі 
5. Коваленко Станіслав 11 Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми 
6. Краснюк Ігор  11  Електроніка та приладо-будування 
7. Кролік Валерія  11  Електроніка та приладобудування 
8.  Лященко Зорина 11 Мікроекономіка та макроекономіка
9. Скіпа Вадим 10 Матеріалознавство
10. Хорольська Карина 11 Фінанси, грошовий обіг та кредит
11. Шевчук Марина 11 Мистецтвознавство 
12. Яценко Юрій 11 Математичне моделювання
Список учнів гімназії - переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту НДР учнів-членів МАНУМ у 2012-2013 н.р.
№ з/п  Прізвище, ім'я  Клас    Секція 
Диплом І ступеня  (18)
 1. Ніколаєва Лідія 10 Географія
 2. Скіпа Вадим 10 Матеріалознавство
 3. Баранов Максим 11 Аерофізика та космічні дослідження
 4.  Бондар Євгеній 11 Конструювання
 5. Буряк Ігор 11 Програмування
 6. Залєвський Сергій 11 Історія
 7. Коваленко Станіслав 11 Конструювання
 8. Краснюк Ігор 11 Програмування
 9.  Кролік Валерія 11 Географія
 10. Ляшенко Зорина 11 Мікроекономіка та макроекономіка
 11. Стрельцова Анастасія 11 Географія
 12. Хорольська Карина 11 Мікро- та макроекономіка
 13. Цямрюк Владислав 11 Економічна теорія та історія економічної думки
 14. Чуніхіна Катерина 11 Валеологія та медицина
 15.  Шевчук Марина 11 Мистецтвознавство
 16. Яценко Ольга 11 Історія
 17. Яценко Юрій 11 Прикладна математика
 18. Яценко Юрій 11 Програмування
Диплом ІІ ступеня (16)
 19. Скіпа Вадим 10 Фізика та астрономія
 20. Білодідова Наталія   11 Історія 
 21. Буряк Ігор 11 Конструювання 
 22. Віленський Роман 11 Історія  
 23.  Гарасько Ірина 11 Українська мова
 24. Грібінюк Катерина 11 Журналістика
 25. Дорощук Марина 11 Українська мова
 26. Коваленко Станіслав 11 Програмування
 27. Кондратьєва Ірина 11 Мікроекономіка та макроекономіка
 28.  Корчак Олександр 11 Фінанси, грошовий обіг і кредит
 29. Краснюк Ігор 11 Конструювання
 30. Мошнягул Аліна 11 Англійська мова
 31. Писанюк Ольга 11 Історія
 32.  Рітченко Лілія 11 Мистецтвознавство
 33.  Середенко Максим 11 Конструювання, програмування
 34.  Сільвейстров Олексій 11 Фізика та астрономія
Диплом ІІІ ступеня (18)
 35. Коломієць Лариса  10 Історія
 36. Корольов Олексій  10 Математика
 37. Кулікова Аліна 10 Українська мова
 38.  Сокирська Яна 10 Валеологія та медицина
 39.  Третяк Олег  10 Українська мова
 40. Харкавий Сергій  10 Прикладна математика
 41. Бондар Вікторія 11 Правознавство
 42. Бренюк Тетяна  11 Мистецтвознавство
 43. Кошман Ярослав  11 Екологія
 44. Кролік Валерія  11 Історія
 45. Левенко Ірина  11 Мікроекономіка та макроекономіка
 46. Матвєєв Євгеній  11 Мікроекономіка та макроекономіка
 47. Нецвітна Владислава 11 Фізика та астрономія
 48. Опря Інна 11 Історія
 49. Паламаренко Віталій 11 Англійська мова
 50.  Пахолюк Олександр 11 Історія
 51. Пуляк Анастасія 11 Фізика та астрономія
 52.  Самусенко Вікторія 11 Англійська мова
 
ПІДСУМКИ II(обласного) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ–ЗАХИСТУ НАУКОВО–ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ
 

Всеукраїнські конкурси (обласні, Всеукраїнські та Міжнародні)

 
Список учнів гімназії - переможців Всеукраїнських конкурсів у 2012-2013 н.р.
№ з/п Прізвище, ім'я Клас Місце
ІІІ (обласний) етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
1. Валента Юлія  9  І
2. Гуйван Анастасія  10 І
3. Назаренко Єлизавета  11 І
4.  Романюк Марина   8 ІІ
5.  Ненашева Анна   10 ІІ

Обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурс учнівської та студентської молоді

ім.Тараса Шевченка

6.  Мироненко Валерія  6 І
7.  Валента Юлія  9 І

Фінальний етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді

імені Тараса Шевченка

 8. Валента Юлія   ІІІ

Обласний етап ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді, присвячений Шевченківським дням

«Об’єднаймося ж, брати мої!»

9.  Четвертак Дарина   10 І 
Відкритий конкурс проектів "Крокуємо до Європи"
10. Команда Євроклубу "Астра"   ІІ
Творчий конкурс "Толерантність як основа сучасного світу"
11. Команда Євроклубу "Астра" (Лозан Марина, 11-Б кл.)   ІІ
Конкурс дитячих малюнків Фонду Народонаселення ООН "
Я - моє здоров'я - навколишній світ - моє майбутнє"
12. Лозан Марина (11-Б кл.), Цимбалюк Наталія (10-А кл.)   І
XVІІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі
13. Команда Євроклубу "Астра", Кошман Ярослав (11-Б кл.), Лозан Марина (11-Б кл.), Гарасько Ірина (11-Б кл.)   І
Міжнародний конкурс "Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ"
14. Команда Євроклубу "Астра" (Гарасько Ірина, 11-Б кл.)   І
 
Президентські стипендіати 2012-2013 н.р.
 
1. Романюк Марина, учениця 8 класу;
2. Назаренко Єлизавета, учениця 11-В класу.