» » Інтелектуальний бліц-турнір «Пожежна безпека» в 10-Б класу

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інтелектуальний бліц-турнір «Пожежна безпека» в 10-Б класу

Автор: dend від 13-11-2017, 11:33, переглядів: 907

0

10 листопада у 10-Б класі був проведений інтелектуальний бліц-турнір “Пожежна безпека”.

Мета заходу: узагальнити та систематизувати знання учнів з пожежної безпеки, навчитися швидко оцінювати небезпечну ситуацію, приймати оптимальне рішення щодо її подолання,  розвивати логічне мислення та здібності учнів щодо роботи в команді та при вирішенні нестандартних ситуацій, виховувати почуття відповідальності та поваги до суперників,  формувати культуру безпеки за себе та оточуючих

На початку гри учні об’єдналися в 4 команди, обрали капітанів та придумали назви. Гра складалася з 6 раундів. Найцікавішими з них були «Запитання-відповідь» та «Вгадай слово». В першому раунді, де учні повинні були дати обґрунтовану відповідь, перемогла команда “Гідрант”. До шостого раунду всі команди набрали однакову кількість балів. В результаті перемогла дружба та знання правил пожежної безпеки.

Учні активно брали участь у обговоренні причин виникнення пожежі та зробили висновок, що пожежі легше запобігти, ніж її гасити. Від того, настільки швидко і уміло ти користуєшся правилами пожежної безпеки, залежить не тільки твоє життя, а й життя інших.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.