3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців!

Автор: pasha від 24-02-2015, 15:16, переглядів: 547

0
Вітаємо переможців!Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

 

П.І.П.

Клас

Предмет

Місце

1.

Бавровський Олег Миколайович

11

історія

III

2.

Багинська Настасія Іванівна

11

українська література та фольклористика

II

3.

Баранюк Богдан Олександрович

10

історія

III

4.

Башинський Андрій Віталійович

10

історія

II

5.

Біжан Вікторія Валентинівна

11

економіка

III

6.

Благовісна Дарія Миколаївна

11

англійська мова

II

7.

Буряк

Руслан Юрійович

 

11

математика

I

фізика та астрономія

I

8.

Валента

Юлія Олегівна

11

журналістика

II

9.

Виноградський Владислав Сергійович

10

історія

III

10.

Вовчок Євген Миколайович

10

математика

II

11.

Вовчок Олексій Миколайович

10

економіка

II

12.

Гавриленко Анна Олександрівна

11

англійська мова

II

13.

Гарбар Анастасія Юріївна

11

англійська мова

II

14.

Гетьманець Ольга Олександрівна

10

історія

II

15.

Грибович Юлія Сергіївна

10

українська література та фольклористика

III

16.

Дейнека Анастасія Василівна

10

мистецтвознавство

III

17.

Дмитренко Юлія Віталіївна

9

валеологія та медицина

III

18.

Єрохіна Анна Олексіївна

10

економіка

III

19.

Зазимко Руслана Володимирівна

10

географія

II

20.

Зімко Олександра Юріївна

10

англійська мова

III

21.

Кашапов Василь Албертович

10

математика

III

22.

Каширна Катерина Олександрівна

11

історичне краєзнавство

I

23.

Кислиця Анаіт Павлівна

11

історія

III

24.

Климчук Дар’я Олександрівна

11

педагогіка

III

25.

Кудашкіна Леся Іванівна

11

економіка

I

26.

Лутікова Тетяна Олександрівна

11

правознавство

II

27.

Маліченко Єлизавета Петрівна

 

10

літературна творчість

II

економіка

II

28.

Маранський Андрій Володимирович

9

філософія

I

29.

Матлаш Валентина Юріївна

11

аерофізика та космічні дослідження

III

30.

Михайлова Наталія Михайлівна

11

англійська мова

III

31.

Невкритий Іван Олександрович

11

фізика та астрономія

III

32.

Нігрецька Тетяна Сергіївна

10

економіка

I

33.

Ніколюк Анна Ігорівна

11

англійська мова

III

34.

Онуфрак Юрій Іванович

10

математика

II

35.

Попик Дмитро Анатолійович

11

історія

III

36.

Пугач Костянтин Олегович

11

математика

II

конструювання

II

програмування

I

37.

Романюк Марина Олегівна

10

журналістика

II

38.

Свириденко Олександр Андрійович

11

математика

I

програмування

I

39.

Сілецький Володимир Костянтинович

11

фізика та астрономія

II

конструювання

I

програмування

II

40.

Слободяник Богдан Васильович

11

економіка

III

41.

Стьопул Іван Васильович

9

історичне краєзнавство

II

42.

Ткачук Катерина Романівна

10

історичне краєзнавство

III

43.

Хандусенко Олена Олегівна

11

географія

III

44.

Хлівний Дмитро Юрійович

10

охорона довкілля та раціонального природокористування

II

45.

Чабанюк Тетяна Станіславівна

10

історичне краєзнавство

III

46.

Чабан Ярослав Сергійович

10

історія

III

47.

Чернявський Кирил Ігорович

11

економіка

II

48.

Шамшур Анастасія Володимирівна

10

історія

I

49.

Шевчук Артьом Іванович

11

математика

II

програмування

I

50.

Шундрина Оксана Олегівна

11

програмування

I

51.

Шутенко Віктор Миколайович

11

програмування

I

конструювання

II




Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.