Центральноукраїнський науковий ліцей-інтернат » Персональна сторінка Кудрі Т. В.

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Персональна сторінка Кудрі Т. В.

Кудря Тетяна Володимирівна

    науковий керівник секції російської мови, вчитель російської мови навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" Олександрійської міської ради 

Кудря  Тетяна Володимирівна  народилася 10 січня 1962 року  в місті Олександрії.

У 1992 році закінчила Одеський університет імені І. Мечнікова, за спеціальністю російська мова та література, отримавши фах філолога, викладача російської мови та літератури.Тема дипломної роботи – «Голос, взрывающий застой»  ( за творчістю В. Висоцького, О. Галіча, Б. Окуджави).

З 1993 року працюю в навчально-виховному комплексі «Олександрійський колегіумі – спеціалізована школа». На даний момент обіймаю посаду застуаника директора з навчально-виховної роботи та вчителя російської мови, української мови та літератури. Керівник творчої групи колегіуму «Використання інформаційних технологій на уроках російської , української мови та літератури»

У 2005 році брала участь у конкурсі «Вчитель року – 2005» у номінаціїї «Українська мова та літературата» і  стала переможцем обласного етапу конкурсу.

Маю друковані роботи (журнал «Вивчаємо українську мову та літературу», бібліотека  журналу «Вивчаємо українську мову та літературу», кращі уроки української мови та літератури, науково-практичний освітньо-популярний журнал «Педагогічна думка»).

 Нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти та науки, нагрудним знаком «Відмінник освіти України».

Учні – постійні учвасники та призери ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, літературних творчих конкурсів. У 2012-2013 навчальному році маю переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, російської мови і літератури.

Методична проблема, над якою працюю,- «Здійснення комунікативно-діяльнісного підходу до вивчення російської мови через інформаційні та проектні технології».

Кредо педагогічної діяльності : Виховати кожного учня особистістю, навчити «бачити зорі навіть у буденних калюжах життя».

Ідея педагогічного досвіду «Збудити почуття самосвідомості учня через форми проектного навчання та партнерську співпрацю вчителя і учнів, сформувати інтелектуальну особистість, яка прагне самостійно, неординарно мислити, творчо діяти, яка здатна до духовного саморозвитку».