» » Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Автор: julia від 27-02-2012, 15:34, переглядів: 2 590

0
Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад    

25 лютого 2012 року закінчився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.

За рішенням журі ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад 16 учнів Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) показали високий рівень підготовки та вибороли 22 дипломи.

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування!

Бажаємо нових успіхів і досягнень!

 

 

 

 

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2011-2012 н.р.


Диплом І ступеня 

1. Баранюк Євгеній, учень 11-Б класу (інформаційні технології).

    Викладач: Ганжела Сергій Іванович.

2. Міцай Влада, учениця 11-А класу (українська мова та література).

    Викладач: Богданович Людмила Броніславівна.

3. Назаренко Єлизавета, учениця 10-В класу (українська мова та література).

    Викладач: Шепель Валентина Олексіївна.

4. Буряк Руслан, учень 8 класу (фізика).

    Викладач: Буряк Юрій Володимирович. 

5. Плоткін Володимир, учень 10-Г класу (фізика).

    Викладач: Буряк Юрій Володимирович.

6. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу (фізика).

    Викладачі: Вовкотруб Віктор Павлович, Буряк Юрій Володимирович.

Диплом ІІ ступеня  

7. Кошман Ярослав, учень 10-Б класу (історія).

    Викладачі: Якимчук Олександр Наумович, Горобець Денис Олександрович.

8. Коваленко Станіслав, учень 10-Б класу (інформаційні технології).

    Викладач: Ганжела Сергій Іванович. 

9. Коваленко Станіслав, учень 10-Б класу (географія).

    Викладач: Рудас Людмила Іллівна. 

10. Буряк Руслан, учень 8-го класу (математика).

      Викладачі: Супрун Валентина Єфремівна, Долінко Ольга Валеріївна. 

11. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу (хімія).

     Викладач: Литвин Марина Юріївна. 

12. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу (астрономія).

     Вчитель: Буряк Юрій Володимирович.

13. Чуніхіна Катерина, учениця 10-Г класу (екологія).

      Викладач: Литвин Марина Юріївна. 

14. Прозоровський Роман, учень 11-Б класу (географія).

     Викладач: Рудас Людмила Іллівна.

15. Міцай Влада, учениця 11-А класу (англійська мова).

     Викладач: Нікітенко Наталія Петрівна. 

Диплом ІІІ ступеня 

16. Хорольська Карина, учениця 10-Г класу (педагогіка).

     Викладач: Якимчук Ганна Валентинівна. 

17. Яценко Юрій, учень 10-Б класу (математика).

     Викладачі: Свириденко Олена Леонідівна, Долінко Ольга Валеріївна. 

18. Пєтухов Андрій, учень 11-В класу (історія).

     Викладач: Якимчук Олександр Наумович.

19. Валента Юлія, учениця 8-го класу (українська мова та література).

     Викладач: Павленко Вікторія Володимирівна.

20. Щелконогов Олексій, учень 11-Б класу (астрономія).

     Викладач: Буряк Юрій Володимирович.

21. Свистов Владислав, учень 11-Б класу (географія).

      Викладач: Рудас Людмила Іллівна.

22. Прозоровський Роман, учень 11-Б класу (фізика).

      Викладачі: Вовкотруб Віктор Павлович, Буряк Юрій Володимирович.

Категорія: Олімпіади

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.