» » Вітаємо переможців олімпіад!

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців олімпіад!

Автор: julia від 27-02-2014, 15:09, переглядів: 2 533

0
Вітаємо переможців олімпіад! З 11 січня по 23 лютого 2014 року проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р. За рішенням журі, призерами визнано 29 учнів Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв).

Дякуємо вчителям, які результативно підготували наші юні обдарування!

  

 

  

 

Вітаємо гімназистів, які показали високий рівень підготовки 

та стали переможцями  ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Диплом І ступеня 

1. Буряк Руслан, учень 10-Б класу (математика). 

    Вчителі: Свириденко О.Л., Долінко О.В.

2. Скіпа Вадим, учень 11-Б класу (математика).

   Вчителі: Свириденко О.Л., Долінко О.В.

3. Гаврилов Євгеній, учень 11-Б класу (фізика).
    Вчитель: Буряк Ю.В.
4. Ніколаєва Лідія, учениця 11-Г класу (екологія).
    Вчитель: Литвин М.Ю.
Диплом ІІ ступеня

5. Романюк Марина, учениця 9 класу (українська мова та література).

   Вчитель: Павленко В.В.

6. Башинський Андрій, учень 9 класу (історія України).

   Вчитель: Кушнєрова С.В. 

7. Чернявський Кирило, учень 10-Б класу (історія України).

    Вчитель: Горобець Д.О. 

8. Пугач Констянтин, учень 10-Б клас (фізика).
   Вчитель: Буряк Ю.В.
9. Курилик Олександр, учень 11-Б клас (фізика).
    Вчитель: Буряк Ю.В.
10. Скіпа Вадим, учень 11-Б клас (фізика).   
    Вчитель: Буряк Ю.В.
11. Кострикіна Анастасія, учениця 11-Б класу (англійська мова).
     Вчитель: Прибора Р.І. 
12. Корніченко Марина, учениця 11-В класу (педагогіка та психологія).
     Вчитель: Якимчук Г.В. 
Диплом ІІІ ступеня 

13. Валента Юлія, учениця 10-А класу (українська мова та література).

   Вчитель: Павленко В.В. 

14. Компанієнко Гліб, учень 9 класу (українська мова та література)
   Вчитель: Денисенко О.М.

15. Шулімов Станіслав, учень 11-В класу (історія України).

   Вчитель: Якимчук О.Н.

16. Тимченко Лариса, учениця 8 класу (математика).  

    Вчителі: Мірошніченко О.І., Мірошніченко Т.Л.

17. Пуляєва Анна, учениця 9 класу (математика).

   Вчителі: Мірошніченко О.І., Мірошніченко Т.Л.

18. Богдан Олена, учениця 10-Б класу (математика).
    Вчителі: Свириденко О.Л., Долінко О.В.
19. Пуляєва Анна, учениця  9 класу (фізика).
    Вчитель: Мірошниченко О.І.
20. Романюк Марина, учениця 9 класу (ангійська мова).
     Вчитель: Леоновець А.С.
21. Михайлова Наталія, учениця 10-А класу (англійська мова).
     Вчитель: Нікітенко Н.П.
22. Свириденко Олександр, учень 10-Б класу (географія).
     Вчитель: Рудас Л.І.
23. Ніколаєва Лідія, учениця 11-Г класу (географія).
     Вчитель: Рудас Л.І.  
24. Компанієнко Гліб, учень 9-Б класу (географія).
     Вчитель: Шапран В.С. 
25. Шапран Олег, учень 9-Б класу (географія).
     Вчитель: Шапран В.С. 
26. Карпушин Станіслав, учень 10 класу (географія).
     Вчитель: Шапран В.С. 
27. Гаврилов Євгеній, учень 11-Б класу (інформаційні технології).
     Вчитель: Ганжела С.І. 
28. Харкавий Сергій, учень 11-Б класу (інформаційні технології).
     Вчитель: Ганжела С.І. 
29. Середа Анна, учениця 11-А класу (фізична культура і спорт).
     Вчитель: Міщенко Д.І. 

Категорія: Олімпіади

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.