» » Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"

Автор: julia від 17-12-2012, 10:25, переглядів: 1 247

0
Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"    
8 грудня 2012 року у Кіровоградському облкомплексі було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ “Дивосвіт”. 

На конкурс-захист подали свої науково-дослідницькі роботи 160 учнів 10-11 класів облкомплексу.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт та їх захисту визначено 81 переможець у таких секціях: світової літератури – 6, худож­ньої культури – 2, психології – 3, мате­матики – 10, економіки – 1, інформатики – 3, хімії – 1, бі­ології – 6, географії – 5, української мо­ви та літератури – 14, іноземної мо­ви (англійська, німецька мова) – 12, фізики та астрономії – 5, історії України, краєзнавства, право­знавства – 13 учнів.

 Фотозвіт тут

 

 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
учнів-членів НТУ “Дивосвіт” Кіровоградського облкомплексу 

 

Секція “Психологія”
Диплом І ступеня
1. Клименко Ірина, учениця 11-Г класу;
2. Трушевич Ганна, учениця 11-Г класу

Диплом ІІ ступеня

3. Розуменко Наталія, учениця 11-В класу
Секція “Світова література” 
Диплом І ступеня
4. Бондаренко Аліна, учениця 10-Б класу;
5. Мироненко Катерина, учениця 10-Б класу;
6. Дромашко Аліна, учениця 11-В класу.
Диплом ІІ ступеня
7. Шулімов Станіслав, учень 10-В класу.
Диплом ІІІ ступеня
8. Данілова Людмила, учениця 10-Б класу;
9. Плахотнюк Оксана, учениця 10-В класу.
Секція “Художня культура”
Диплом ІІ ступеня
10. Голубенко Анастасія, учениця 11-В класу;
11. Чорна Олександра, учениця 11-В класу.
Секція “Математика”
Диплом І ступеня
12. Цимбалюк Наталя, учениця 10-А класу;
13. Степанова Аліна, учениця 11-Б класу;
14. Богомолов Андрій, учень 11-В класу.
Диплом ІІ ступеня
15. Гончар Анастасія, учениця 10-А класу;
16. Бондарчук Володимир, учень 10-Б класу;
17. Фертюк Анна, учениця 10-Г класу;
18. Павлова Єлизавета, учениця 11-А класу.
Диплом ІІІ ступеня
19. Оганджанян Крістіна, учениця 11-А класу;
20. Бугор Євгеній, учень 11-Б класу;
21. Бричка Катерина, учениця 11-Г класу.
Секція “Економіка”
Диплом ІІ ступеня
22. Кравцова Анастасія, учениця 11-Б класу;

Секція “Інформатика”

Диплом І ступеня
23. Щербина Ярослав, учень 11-Б класу;
Диплом ІІ ступеня
24. Денисенко Денис, учень 10-Г класу;
25. Міщенко Сергій, учень 10-Г класу.
Секція “Хімія”
Диплом І ступеня
26. Олійник Олександр, учень 11-Б класу.
Секція “Біологія”

Диплом І ступеня

27. Беспала Тетяна, учениця 10-В класу;
28. Сокирська Яна, учениця 10-Г класу.
Диплом ІІ ступеня
29. Шишко Владислав, учень 10-А класу;
30. Навроцька Ярослава, учениця 10-Г класу.
Диплом ІІІ ступеня
31. Кошман Ярослав, учень 11-Б класу;
32. Назаренко Єлизавета, учениця 11-В класу.
Секція “Географія”
Диплом І ступеня
33. Грузін Богдан, учень 10-Б класу;
Диплом ІІ ступеня
34. Коротич Ірина, учениця 10-Б класу;

Диплом ІІІ ступеня

35. Білієнко Катерина, учениця 10-А класу;
36. Шмигін Каріна, учениця 10-Г класу;
37. Сарапіонова Тетяна, учениця 11-Г класу.
Секція “Українська мова та література”
Диплом І ступеня
38. Демкович Інна, учениця 10-А класу;
39. Ненашева Анна, учениця 10-В класу;
40. Максименко Анна, учениця 11-А класу;
41. Бойко Вікторія, учениця 11-В класу;
Диплом ІІ ступеня
42. Попкова Дар’я, учениця 10-А класу;
43. Набока Мар’яна, учениця 10-Б класу;
44. Корніченко Марина, учениця 10-В класу;
45. Головаха Валерія, учениця 11-А класу;
46. Слізкая Валерія, учениця 11-А класу;
47. Діхтярь Олександра, учениця 11-В класу;
48. Назаренко Лілія, учениця 11-В класу;
49. Солдатова Олександра, учениця 11-В класу;
50. Медяник Поліна, учениця 11-Г класу;
51. Руссу Валерія, учениця 11-Г класу.
Секція “Англійська мова та література”
Диплом І ступеня
52. Гуйван Анастасія, учениця 10-В класу;
53. Колесник Каріна, учениця 11-А класу.
Диплом ІІ ступеня
54. Лубяна Ольга, учениця 10-А класу;
55. Цуканова Валерія, учениця 10-А класу;
56. Косюг Роман, учень 10-В класу;
57. Четвертак Дарина, учениця 10-В класу;
58. Лозан Марина, учениця 11-Б класу.
Диплом ІІІ ступеня
59. Кострикіна Анастасія, учениця 10-Б класу;
60. Кривошея Вікторія, учениця 10-В класу;
61. Гричаненко Катерина, учениця 10-Г класу;
62. Лопатюк Юлія, учениця 11-А класу;
63. Шарутенко Валерія, учениця 11-В класу.
Секція “Фізика та астрономія”
Диплом І ступеня
64. Нецвітна Владислава, учениця 11-Б класу;
65. Пуляк Анастасія, учениця 11-Г класу.
Диплом ІІ ступеня
66. Криворог Віталій, учень 10-Г класу
67. Болдирєва Жанна, учениця 11-Б класу.

Диплом ІІІ ступеня

68. Чубінов Владислав, учень 11-А класу.
Секція “Історії України”
Диплом І ступеня
69. Кравченко Карина, учениця 10-В класу;
70. Проскура Максим, учень 10-В класу;
71. Скороход Юлія, учениця 10-Г класу;
72. Баранова Марія, учениця 11-В класу;
73. Грабенко Тимур, учень 11-В класу.

Диплом ІІ ступеня

74. Атамась Вікторія, учениця 10-В класу;
75. Яценко Олександр, учень 10-В класу;
76. Кондратенко Вікторія, учениця 10-Г класу;
77. Козеровський Дмитро, учень 11-Б класу.

Диплом ІІІ ступеня

78. Бляшук Марія, учениця 10-В класу;
79. Харжевська Анна, учениця 10-Г класу;
80. Чорноусько Владислава, учениця 10-Г класу;
81. Бершадський Антон, учень 11-В класу.

Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.