» » Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"

Автор: julia від 12-12-2011, 13:51, переглядів: 1 669

0
Підсумки проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"    

З 7 по 10 грудня 2011 року у Кіровоградському облкомплексі було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ “Дивосвіт”.

На конкурс-захист подали свої науково-дослідницькі роботи 152 учні 10-11 класів облкомплексу.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт та їх захисту визначено 63 переможці у таких секціях: світової літератури, худож­ньої культури, образотворчого мис­тецтва, психології – 15, мате­матики та інформатики – 13, хімії, бі­ології, географії – 9, української мо­ви та літератури – 8, іноземної мо­ви (англійська, німецька мова) – 6, фізики та астрономії – 5, історії України, краєзнавства, право­знавства – 7 учнів.

Фотозвіт  проведення І етапу конкурсу-захисту НДР учнів-членів НТУ "Дивосвіт"

 

   

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів НТУ “Дивосвіт” Кіровоградського облкомплексу 

Секція “Психологія” 
І місце

1. Лященко Зорина, учениця 10-Б класу;

2. Хорольська Карина, учениця 10-Г класу;

3. Шевчук Марина, учениця 10-В класу. 

ІІ місце 
4. Бухай Анна, учениця 10-Б класу.  
ІІІ місце 

5. Жовтобрюх Ірина, учениця 11-В класу;

6. Журавльова Яна, учениця 11-В класу;

7.Нагорна Ельвіра, учениця 10-В класу. 

Секція “Світова література” 
 І місце
8. Слізкая Валерія, учениця 10-А класу. 
 ІІ місце
9. Богомолов Андрій, учень 10-В класу;
10. Назаренко Лілія, учениця 10-В класу;
11. Рітченко Лілія, учениця 10-Г класу;
12. Семерджи Лідія, учениця 10-Г класу. 
ІІІ місце 

13. Бардіна Анастасія, учениця 10-В класу;

14. Бояр Тетяна, учениця 11-Б класу.

Секція “Художньої культури” 
І місце 
15. Падзина Ілля, учень 11-А класу.
Секція “Математики” 
І місце 

16. Лінчевська Юлія, учениця 11-Б класу;

17. Оганджанян Крістіна, учениця 10-А класу.

ІІ місце

18. Бондар Євгеній, учень 10-Б класу;

19. Старцев Павло, учень 11-А класу;

20. Федорова Богдана, учениця 11-Б класу.

ІІІ місце

21. Бачієва Олександра, учениця 11-Б класу;

22. Пишкіна Валентина, учениця 10-В класу;

23. Середенко Максим, учень 10-Б класу.

Секція “Інформатика”
І місце

24. Дірксен Артем, учень 10-Г класу;

25. Скороход Володимир, учень 11-А класу.

 ІІ місце

26. Баранов Максим, учень 10-Г класу;

27. Бурбан Роман, учень 10-Г класу.

ІІІ місце 
28. Щербина Ярослав, учень 10-Б класу. 
Секція “Хімія”
ІІ місце
29. Олійник Олександр, учень 10-Б класу.
ІІІ місце

30. Мала Анастасія, учениця 10-Г класу;

31. Пархоменко Віктор, учень 11-Б класу.

Секція “Біологія”
ІІ місце

32. Димченко Марія, учениця 10-Г класу;

33. Сушко Альона, учениця 11-В класу.

ІІІ місце
34. Сайко Поліна, учениця 10-А класу.
Секція “Екологія”
ІІ місце
35. Чуніхіна Катерина, учениця 10-Г класу.
Секція “Географія”
ІІІ місце

36. Грабенко Тимур, учень 10-В класу;

37. Сарапіонова Тетяна, учениця 10-Г класу.

Секція “Українська мова та література”
І місце

38. Дромашко Аліна, учениця 10-В класу;

39. Гарасько Ірина, учениця 10-В класу;

40. Міцай Владислава, учениця 11-А класу;

41. Писанюк Ольга, учениця 10-В класу;

42. Шевчук Оксана, учениця 11-В класу.

ІІ місце

43. Гречина Ольга, учениця 10-Б класу;

44. Максименко Анна, учениця 10-А класу;

45. Цись Юлія, учениця 11-А класу.

Секція “Англійська мова та література”
І місце

46. Іщук Марія, учениця 11-В класу;

47. Колесник Каріна, учениця 10-А класу.

ІІ місце

48. Москвичова Вікторія, учениця 10-А класу;

49.Співачевський Володимир, учень 10-Г класу.

ІІІ місце

50. Бурда Денис, учень 11-Б класу;

51. Осіпчук Юлія, учениця 11-В класу.

Секція “Фізика та астрономія” 
 І місце

52. Бельман Сергій, учень 11-А класу;

53. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу.

ІІ місце 

54. Головаха Валерія, учениця 10-А класу;

55. Сільвейстров Олексій, учень 10-Б класу.

ІІІ місце
56. Кадигроб Крістіна, учениця 10-Б класу.
Секція “Історії України”
І місце

57. Кролік Валерія, учениця 10-В класу;

58. Скоропад Тетяна, учениця 11-В класу.

ІІ місце

59. Мошнягул Аліна, учениця 10-В класу;

60. Шарутенко Валерія, учениця 10-В класу;

61. Яценко Ольга, учениця 10-В класу.

Секція “Правознавство”
ІІІ місце

62. Давидова Юлія, учениця 10-А класу;

63. Куцитарю Валентина, учениця 10-В класу.

Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.