» » Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Автор: julia від 2-03-2017, 14:31, переглядів: 528

0 У суботу, 25 лютого 2017 року, відбулася заключна частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України – власне, захист наукових робіт.
50 учнів (із них 44 переможці) Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат - школа мистецтв) брали участь у конкурсі-захисті.

Щиро вітаємо призерів - наших вихованців!
Вірте в себе та свої ідеї, розвивайте та удосконалюйте власні проекти. 
Успіхів та творчого натхнення!

з/п

П.І.П

Клас

Відділення

Секція

Місце

1

Амброс Всеволод Володимирович

11

Технічні науки

Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

І

2

Амброс Всеволод Володимирович

11

Фізико-математичне

Теоретична фізика

І

3

Галась Богдан

Максимович

10

Історико-географічне

 Етнологія

І

4

Голобородько Валентин Сергійович

10

Комп'ютерні науки

Інтернет технології та WEB дизайну

ІІІ

5

Грицаєнко Катерина Юріївна

10

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні системи та мережі

І

6

Грицаєнко Катерина Юріївна

10

Фізико-математичне

Математика

ІІІ

7

Гупало Анатолій Вікторович

11

Фізико-математичне

Аерофізика та космічні дослідження

ІІІ

8

Діденко Анна Миколаївна

10

Філології та мистецтвознавства

Англійська мова

ІІІ

9

Добрянський Богдан Ігорович

10

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні системи та мережі

ІІ

10

Кавун Святослав Ігорович

10

Фізико-математичне

Фінанси, грошовий обіг та кредит

ІІ

11

Камінська Вероніка Федорівна

10

Історико-географічне

Історичне краєзнавство

ІІІ

12

Каракоць Дмитро Анатолійович

10

Історико-географічне

Історичне краєзнавство

ІІІ

13

Коваленко Аріна Сергіївна

11

Хімії та біології

Психологія

ІІІ

14

Ковердій Богдан Олегович

11

Історико-географічне

Географія та ландшафтознавство, кліматологія та метеорологія,  геологія, геохімія та мінералогія, гідрологія

І

15

Колтунов Олександр Андрійович

11

Комп'ютерні науки

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

ІІ

16

Колтунов Олександр Сергійович

11

Фізико-математичне

Математичне моделювання

І

17

Кондаурова Анастасія Миколаївна

11

Технічні науки

Електроніка та приладобудування

І

18

Кондаурова Анастасія Миколаївна

11

Фізико-математичне

Астрономія

І

19

Копайгородська Марина Сергіївна

11

Філології та мистецтвознавства

Українська мова

ІІІ

20

Кречетов Дмитро Олександрович

10

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні системи та мережі

ІІІ

21

Кущевський Дмитро Романович

11

Комп'ютерні науки

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові прграми

І

22

Лимаренко Едуард Станіславович

10

Історико-географічне

Історія України

ІІ

23

Маранський Андрій Володимирович

11

Історико-географічне

Всесвітня історія

І

24

Маранський Андрій Володимирович

11

Історико-географічне

Філософія

І

25

Перевертень Ігор

Сергійович

11

Комп'ютерні науки

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

ІІ

26

Поліщук Олексій Олегович

11

Комп'ютерні науки

Комп'ютерні системи та мережі

ІІ

27

Репенко Анастасія Володимирівна

11

Фізико-математичне

Економічна теорія та історія економічної думки

ІІІ

28

Садовенко Максим Юрійович

11

Комп'ютерні науки

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові прграми

ІІ

29

Сисак Ігор Русланович

10

Комп'ютерні науки

Технології програмування

ІІІ

30

Степанова Діана Олександрівна

10

Історико-географічне

Історичне краєзнавство

ІІ

31

Стьопул Іван Васильович

11

Історико-географічне

Історичне краєзнавство

І

32

Сухов Володимир Романович

10

Фізико-математичне

Фінанси, грошовий обіг та кредит

ІІ

33

Сухоярська Ольга Віталіївна

11

Фізико-математичне

Економічна теорія та історія економічної думки

І

34

Сухоярська Ольга Віталіївна

11

Фізико-математичне

Математика

ІІ

35

Ткаченко Павло Вадимович

10

Комп'ютерні науки

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові прграми

ІІІ

36

Федурко Микола Андрійович

11

Комп'ютерні науки

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

І

37

Шестаковська Інна Вікторівна

10

Фізико-математичне

Прикладна математика

ІІ

38

Шишло Ольга Володимирівна

11

Фізико-математичне

Аерофізика та космічні дослідження

ІІІ

39

Шкурко Денис Олександрович

11

Комп'ютерні науки

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

І

40

Шкурко Денис Олександрович

11

Фізико-математичне

Математика

І

41

Щелконогова Марина Борисівна

10

Комп'ютерні науки

Технології програмування

І

42

Ящук Дар’я Вікторівна

10

Фізико-математичне

Мікроекономіка та макроекономіка

І

43

Юрченко Артем Валерійович

11

Фізико-математичне

Аерофізика та космічні дослідження

ІІІ

44

Шмуратова Катерина Володимирівна

11

Фізико-математичне

Фінанси, грошовий обіг та кредит

І

Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.