3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців НТУ

Автор: julia від 26-01-2017, 08:51, переглядів: 980

0
21 січня 2017 року у Кіровоградському облкомплексі було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ "Дивосвіт”. 

На конкурс-захист подали свої науково-дослідницькі роботи 231 учень 9, 10, 11 класів облкомплексу.

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт та їх захисту визначено 86 переможців у таких секціях: математики – 17, географії – 13, української мови та літератури – 10, хімії – 4, біології – 9, історії – 9, світової літератури – 2, художньої культури – 1, фізики та астрономії – 4, іноземної мови – 13, іпсихології – 6 учні.

Фотозвіт 

 

 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ "Дивосвіт” Кіровоградського облкомплексу


Секція “Психологія”


Диплом І ступеня

1.Голованова Ольга, учениця 11-Б класу;
2. Коваленко Аріна, учениця 11-Б класу.


Диплом ІІ ступеня

3. Клименчук Наталія, учениця 10-Б класу;
4. Пильщик Катерина, учениця 11-В класу.

Диплом ІІІ ступеня
5. Ісько Дар’я, учениця 10-В класу;
6. Крисатюк Тетяна, учениця 11-В класу.


Секція “Світова література”


Диплом ІІІ ступеня

7. Туманова Лілія, учениця 10-Б класу;
8. Омельченко Маргарита, учениця 11-А класу.


Секція “Художня культура”


Диплом ІІ ступеня

9. Антоненко Оксана, учениця 10-В класу.


Секція “Математика”


Диплом І ступеня

10. Поліщук Тетяна, учениця 11-Б класу;


Диплом ІІ ступеня

11. Гирба Олеся, учениця 9 класу;
12. Слівко Світлана, учениця 9 класу;
13. Шамрай Марія, учениця 9 класу;
14. Шулімова Дар’я, учениця 10-А класу;
15. Онуфрієнко Владислава, учениця 10-Г класу;
16. Паламарчук Антон, учень 10-Г класу;
17. Поліщук Богдан, учень 11-Б класу.


Диплом ІІІ ступеня

18. Мироненко Валерія, учениця 10-А класу;
19. Батенко Єлизавета, учениця 10-Б класу;
20. Большунов Володимир, учень 10-Г класу;
21. Кравченко Анастасія, учениця 10-Г класу;
22. Ткаченко Богдан, учень 10-Г класу;
23. Волков Антон, учень 11-Б класу;
24. Лоскутов Владислав, учень 11-Г класу.


Секція “Хімія”


Диплом І ступеня
25. Гончар Юнна, учениця 10-А класу.

Диплом ІІ ступеня
26. Ковальова Світлана, учениця 10-Г класу.


Диплом ІІІ ступеня

27. Гулящий Ігор, учень 9 класу;

28. Тищенко Максим, учень 10-А класу.


Секція “Біологія”


Диплом І ступеня

29. Яценко Артем, учень 11-Г класу.


Диплом ІІ ступеня

30. Молодченко Владислава, учениця 9 класу;
31. Шупер Владислав, учень 10-А класу;
32. Ковтун Валерія, учениця 11-А класу.


Диплом ІІІ ступеня

33. Буянова Ірина, учениця 10-А класу;
34. Медведєв Андрій, учень 10-А класу;
35. Мовчан Олівія, учениця 10-В класу;
36. Поліщук Анастасія, учениця 10-В класу;
37. Свинопар Алла, учениця 10-В класу.

  

Секція “Географія”


Диплом І ступеня

38. Кулик Тетяна, учениця 11-В класу.


Диплом ІІ ступеня

39. Верещак Дмитро, учень 10-А класу;
40. Руденко Віталій, учень 10-А класу;
41. Ястреб Валерія, учениця 11-В класу.


Диплом ІІІ ступеня

42. Гурник Олександра, учениця 10-Б класу;
43. Жук Аліна, учениця 10-Б класу;
44. Іваніна Анастасія, учениця 10-Б класу;
45. Паламарчук Каріна, учениця 10-Б класу;
46. Ремесленнікова Валерія, учениця 10-Б класу;
47. Фатич Ольга, учениця 10-Б класу;
48. Ткаченко Владислав, учень 10-Г класу;
49. Черненко Владислав, учень 10-Г класу;
50. Шеметова Карина, учениця 11-А класу.


Секція “Українська мова та література”


Диплом І ступеня

51. Копайгородська Марина, учениця 11-В класу.


Диплом ІІ ступеня

52. Котяк Катерина, учениця 9 класу;
53. Савостян Марія, учениця 9 класу;
54. Мазур Софія, учениця 10-А класу;
55. Прищепа Мар’яна, учениця 10-Г класу;
56. Мокряк Людмила, учениця 11-Г класу.


Диплом ІІІ ступеня

57. Мальчук Анастасія, учениця 9 класу;
58. Сторчак Віталіна, учениця 10-В класу;
59. Нагорнова Рима, учениця 10-Г класу;
60. Чорна Діана, учениця 10-Г класу.


Секція “Англійська мова та література”


Диплом І ступеня

61. Канцедал Дарина, учениця 11-А класу;
62. Моісеєнко Юлія, учениця 11-Б класу;
63. Цимбал Єлизавета, учениця 11-В класу.


Диплом ІІ ступеня

64. Колєсніченко Марк, учень 9 класу;
65. Кулаков Руслан, учень 9 класу;
66. Мазур Богдан, учень 9 класу;
67. Бебих Анастасія, учениця 10-А класу;
68. Бевзюк Ксенія, учениця 11-Б класу;
69. Заліська Юлія, учениця 11-Б класу;
70. Сенченко Юлія, учениця 11-Б класу.


Диплом ІІІ ступеня

71. Василиженко Марія, учениця 9 класу;
72. Даниленко Андрій, учень 11-Г класу;
73. Собчук Ілля, учень 11-Г класу.

Секція “Фізика та астрономія”


Диплом ІІІ ступеня

74. Костянецький Євгеній, учень 10-Б класу;
75. Сук Владислав, учень 11-Б класу;
76. Трубенко Валерія, учениця 11-Г класу;
77. Ткаченко Юлія, учениця 11-Г класу.


Секція “Історії”


Диплом І ступеня

78. Василиженко Марія, учениця 9 класу;
79. Закревська Діана, учениця 10-В класу;
80. Шишко Юлія, учениця 11-В класу.


Диплом ІІ ступеня

81. Петрова Ольга, учениця 10-В класу;
82. Шахназарова Ольга, учениця 10-В класу;
83. Тофан Аліна, учениця 11-В класу.


Диплом ІІІ ступеня

84. Руснак Аліна, учениця 10-В класу;
85. Маслюкова Ірина, учениця 11-А класу;
86. Кондратюк Вікторія, учениця 11-В класу.


Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.