» » Вітаємо переможців НТУ "Дивосвіт"

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців НТУ "Дивосвіт"

Автор: yulua від 5-02-2019, 08:32, переглядів: 1 476

0
1 лютого 2019 року у Кіровоградському облкомплексі було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ "Дивосвіт”.

На конкурс-захист подали свої науково-дослідницькі роботи 218 учнів 9, 10, 11 класів облкомплексу.

    За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт та їх захисту визначено 55 переможців у таких секціях: математики – 8, фізики та астрономії - 7, географії – 5, української мови та літератури – 5, хімії – 2, біології – 4, історії – 2, зарубіжної літератури – 4, художньої культури - 4, іноземної мови – 6, психології – 8 учнів.


 

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів НТУ "Дивосвіт” Кіровоградського облкомплексу


Секція “Психологія”


Диплом І ступеня

Вознесенська Олена, учениця 11-Б класу;
Калінчук Неля, учениця 11-В класу.


Диплом ІІ ступеня

Чернуха Сніжана, учениця 10-В класу;
Дудник Катерина, учениця 11-В класу.

Диплом ІІІ ступеня
Воронюк Євгенія, учениця 10-Г класу;
Кучерява Анна, учениця 11-В класу;
Заболотня Анна, учениця 11-В класу;
Ковальчук Аліна, учениця 11-В класу.


Секція “Зарубіжна література”


Диплом І ступеня

Довга Оксана, учениця 10-Б класу.


Диплом ІІ ступеня

Полякова Поліна, учениця 10-Б класу.


Диплом ІІІ ступеня

Медведєва Марія, учениця 10-В класу;
Самойлова Анастасія, 11-Б класу.


Секція “Художня культура”

 

Диплом І ступеня

Дехтяренко Аріна, учениця 10-Г класу;

Диплом ІІ ступеня
Николюк Тетяна, учениця 10-В класу;
Армаш Діана, учениця 10-Г класу.

Диплом ІІІ ступеня
Кушнєрова Дар’я, учениця 10-Г класу.


Секція “Математика”


Диплом ІІ ступеня

Шамрай Марія, учениця 11-А класу;
Вівчарик Олександра, учениця 11-Б класу;
Піскова Катерина, учениця 11-Б класу.


Диплом ІІІ ступеня

Ярмошевич Анастасія, учениця 10-Б класу;
Гирба Олеся, учениця 11-А класу;
Хотинський Олег, учень 11-Б класу;
Шапаренко Аліна, учениця 11-В класу;
Овсянік Валерія, учениця 11-Г класу.


Секція “Біологія”

 

Диплом ІІ ступеня

Молодченко Владислава, учениця 11-А класу;
Безпалько Наталія, учениця 11-Б класу;
Коваленко Юрій, учень 11-Б класу.


Диплом ІІІ ступеня

Горшовський Богдан, учень 11-Б класу.


Секція “Хімія”


Диплом ІІ ступеня

Ємельяненко Дмитро, учень 10-А класу;
Левченко Владислав, учень 11-А класу.


Секція “Географія”

 

Диплом ІІ ступеня

Плакуща Юлія, учениця 10-Б класу;
Відешин Микола, учень 10-В класу.


Диплом ІІІ ступеня

Німеровська Ольга, учениця 10-Б класу;
Жевакіна Влада, учениця 10-Г класу;
Штукін Олексій, учень 10-Г класу.


Секція “Українська мова та література”


Диплом ІІ ступеня

Котяк Катерина, учениця 11-А класу;
Ланецька Еліна, учениця 11-А класу;
Савостян Марія, учениця 11-А класу.


Диплом ІІІ ступеня

Ніколенко Анастасія, учениця 10-Б класу;
Рябич Анастасія, учениця 11-А класу.


Секція “Англійська мова та література”


Диплом ІІ ступеня

Безай Анастасія, учениця 10-В класу;
Нежива Анастасія, учениця 11-А класу;
Ісаєв Едуард, учень 11-Б класу;
Приходченко Катерина, учениця 11-Б класу;
Гетманець Олександра, учениця 11-В класу.


Диплом ІІІ ступеня

Пушкаренко Марина, учениця 10-А класу.

Секція “Фізика та астрономія”


Диплом І ступеня

Козюк Ірина, учениця 11-Б класу;


Диплом ІІ ступеня

Андріяшевський Костянтин, учень 11-Б класу;
Уманець Катерина, учениця 11-Г класу.


Диплом ІІІ ступеня

Жончук Нікіта, учень 10-А класу (астрономія);

Рибніков Даніїл, учень 10-А класу;
Ландирєва Анна, учениця 10-Б класу;
Горобець Данило, учень 10-Г класу.


Секція “Історія”


Диплом ІІІ ступеня

Чейке Артем, учень 11-А класу;
Мірзахмедова Маргарита, учениця 11-В класу.

Категорія: НТУ "Дивосвіт"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.