» » Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту НДР МАН України

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту НДР МАН України

Автор: julia від 27-02-2012, 11:55, переглядів: 1 383

1
Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту НДР МАН України    

25 лютого 2012 року завершився ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. 68 учнів Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) у публічному захисті перед поважним журі представили свої наукові праці.

36 юних науковців облкомплексу здобули жадану перемогу та вибороли 38 призових місць. Журі відзначило високий рівень учнівських наукових досліджень. Роботи носили пошуковий, експериментальний характер, вирізнялись науковою новизною та актуальністю.

 

 

 

 

Щиро вітаємо гімназистів, переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011/2012 навчальному році.

 

Дипломи І ступеня
1. Крамаренко Наталія, учениця 11-А класу (секція англійської мови).
2. Барвінська Марина, учениця 11-А класу (секція економіки).
3. Кисличенко Денис, учень 11-Б класу (секція економіки).
4. Свистов Владислав, учень 11-Б класу (секція економіки).
5. Дубінецький Артем, учень 11-Б класу (секція інформатики).
6. Скоропад Тетяна, учениця 11-В класу (секція історії).
7. Залойко Едгар, учень 11-Б класу (секція конструювання).
8. Тюртюбек Костянтин, учень 11-Б класу (секція конструювання).
9. Щелконогов Олексій, учень 11-Б класу (секція конструювання).
10. Яценко Юрій, учень 10-Б класу (секція математики).
11. Пєєва Олена, учениця 11-А класу (секція мистецтвознавства).
12. Колєва Катерина, учениця 11-Б класу (секція німецької мови).
13. Осіпчук Юлія, учениця 11-В класу (секція української літератури).
14. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу (секція фізикиї).
15. Золотих Євгеній, учень 11-Б класу (секція хімії).
Дипломи ІІ ступеня
16. Чуніхіна Катерина, учениця 10-Г класу (секція екології).
17. Свистов Владислав, учень 11-Б класу (секція географії).
18. Власова Світлана, учениця 11-Б класу (секція економіки).
19. Тюртюбек Костянтин, учень 11-Б класу (секція інформатики).
20. Кролік Валерія, учениця 10-В класу (секція історії).
21. Яценко Ольга, учениця 10-В класу (секція історії).
22. Буряк Руслан, учень 8 класу (секція математики).
23. Іванова Анна, учениця 11-Б класу (секція математики).
24. Прозоровський Роман, учень 11-Б класу (секція математики).
25. Третяк Євгеній, учень 11-Б класу (секція математики).
26. Загальська Таїсія, учениця 11-В класу (секція мистецтвознавства).
27. Самосьонок Анастасія, учениця 11-В класу (секція права).
28. Кошель Мар’яна, учениця 11-В класу (секція психології).

29. Русіна Олена, учениця 11-В класу (секція української літератури).

Дипломи ІІІ ступеня
30. Кассова Марія, учениця 11-А класу (секція англійської мови).
31. Баранюк Євген, учень 11-Б класу (секція інформатики).
32. Залойко Едгар, учень 11-Б класу (секція інформатики).
33. Щелконогов Олексій, учень 11-Б класу (секція інформатики).
34. Віленський Роман, учень 10-В класу (секція історії).
35. Шуліка Владислав, учень 11-Б класу (секція математики).
36. Бондар Вікторія, учениця 10-А класу (секція права).
37. Каракоць Ірина, учениця 11-В класу (секція української літератури).
38. Плоткін Володимир, учень 10-Г класу (секція фізики).
 

Категорія: Конкурси

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
<
  • Публікацій: 701
  • Коментарів: 9
  • ICQ: {icq}
27 лютого 2012 13:50

Французан

  • Група: Головні редактори
  • Реєстрація: 16.09.2010
  • Статус: Користувач offline
 
Вітаємо!!! Терпіння і успіхів!!! Ви - найкращі!!! love

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.