3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Новорічні та Різдвяні свята

Автор: dend від 30-12-2021, 09:55, переглядів: 187

0

Коли приходить зима, випадає перший сніг, наступають морози ми неодмінно починаємо чекати і готуватися до Новорічних та Різдвяних свят, проринаємо у чарівний світ, створений уявою і фантазією багатьох поколінь наших предків.

Новий рік – це свято для всіх нас і кожного зокрема. Вступаючи в новий відлік часу, ми маємо освятитися найкращими почуттями, побажати одне одному щастя, здоров’я, мирного неба над головою, статків і злагоди в родині.

Кожному хочеться залишити неприємності на негаразди позаду і з надією зазирнути в майбутнє.

31 грудня ми випроваджуємо старий рік, а опівночі для нас розпочинається новий.

В Україні світська обрядовість зустрічі Нового року просякнута горщиком куті на покуті, щедрим житнім засівом сусідської домівки, величальною піснею на честь господаря і господині та їхніх діточок.

Вступив у Новий рік і наш заклад.

Із новорічними святами прийшли привітати учні 9 класу.

Разом із вчителем хореографії вищої категорії, відмінником освіти України Яною Коротковою вони підготували сучасну казку за мотивами американського мультфільму «Грінч».

Учні 10-11-класів, не зраджуючи звичаям і традиціям українського народу, підготували новорічне театралізоване дійство «Небо ясні зірки вкрили». Свят зимою справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі з’явилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше, під впливом християнства.

Лише тоді, коли ми повернемося до своїх духовних джерел, яскравий світ новорічної ялинки стане справжнім святом в оселі, запам’ятається на все життя нам і нашим дітям. Від того, як ми шануватимемо своїх предків, свої кращі традиції, залежатиме наша духовність, наша цивілізованість і майбутнє нашої родини, рідної України.

Щороку ми намагаємося долучитися до животворних джерел народних звичаїв і обрядів.

Цьогоріч присутні побували на Андріївських вечорницях, Святій вечері, Щедрому вечорі, помилувалися Маланкою та Василем, поспівчували Козі, переглянули театралізований вертеп. Усі отримали насолоду від виконання різдвяних пісень та хореографічних постановок, почули величні віншування.

Новорічні програми підготували вихователі, вчителі-хореографи, вчитель музики і співу, фахівці технічного центру та наші талановиті учні.

Категорія: Традиції / Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.