» » Година спілкування «Лист захиснику України»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Година спілкування «Лист захиснику України»

Автор: dend від 8-12-2018, 10:58, переглядів: 333

0

05.12.2018 року напередодні Дня української армії учні 11-В класу провели годину спілкування «Лист захиснику України». Під час заходу учні обговорили роль української армії в становленні нашої держави, а також написали листи, у яких звернулися до наших захисників.

Діти зазначили, що сподіваються, що своїми листами ми сприяємо піднесенню бойового духу. Листи й особисті вітання – це як подих домашнього тепла для військових. 

Написання листа – це нагода передати військовій спільноті вістку, що ми цінуємо все те, що вони роблять щоб зберегти безпеку в нашій державі. Адже військовослужбовці, які беруть участь у бойових діях, перебувають у складних умовах та небезпечних для їхнього життя ситуаціях. Листами, вітальними листівками, малюнками, віршам ми надаємо підтримку нашим військовослужбовцям, які щодня жертвують собою заради нас, наших родин і нашого майбутнього. Наші військовослужбовці, які дислоковані далеко від своїх домівок, повинні бути переконані, що громадяни України цінують їхню службу.

Учні 11-В класу сподіваються, що своїми листами ми передаємо наше бажання підняти воїнам настрій, даючи їм віру й надію, що хтось про них піклується та усвідомлюємо їхню пожертву, що їхні старання забезпечити нашу свободу й цілісність нашої держави не лишаються поза увагою.

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.