» » Інформативна бесіда «Розвинена людина: дозвілля, хобі»

3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
3D подорож
 
 
 

Інформативна бесіда «Розвинена людина: дозвілля, хобі»

Автор: feanen від 10-04-2018, 15:58, переглядів: 187

0

5 квітня у 7 класі було проведено цікаву й інформативну бесіду «Розвинена людина: дозвілля, хобі».

Що означає бути розвиненою людиною? Це питання завело учнів у глухий кут. На сьогодні, підлітки мало часу використовують для самореалізації, хоча для цього є усі можливості. Семикласники довго розмірковували з приводу цього й були ошелешені фактами з життя видатних людей. Таких як: український мислитель, поет, музикант, педагог, - Григорій Сковорода й талановита українська поетеса, публіцист і громадський діяч, - Леся Українка.

На питання: «Якою ви бачите розвинену людину?», ми почули чудову відповідь: «Розвиток починається із вдосконалення самого себе. Треба зрозуміти, що розвинена – це не тільки освідчена, яка знає багато з книг про історію, географію та інші науки, а й культурна. Її пізнають одразу з того, як вона розмовляє, поводиться у товаристві інших людей, проводить вільний час тощо. Розвинена людина має широке коло інтересів, бере активну участь у різних видах діяльності, а також вона має бути моральною особистістю. Бути розвиненим, означає постійно збагачувати себе знаннями, вдосконалювати себе…»

Людина не народжується розвиненою, вона досягає цього шляхом наполегливої роботи. І чим раніше вона почне цю роботу, тим більших результатів зможе досягти.

Бездарні люди – зазвичай

Найвимогливіші критики.

Вони самі не здатні зробити найпростішого,

Але вимагають від інших неможливого.

В. Ключевський

Категорія: Гімназійне життя

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися бо зайти на сайт під своїм ім'ям.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.